Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

GREEN DAY ALBUM NOU - 21st Century Breakdown

+37
greenday4ever
GreenDayHolic
LittleGirl
runaway_angel
Buffu'92
HappyMask
Ony'92
Cassy
jesusofsuburbia10
Whatsername26
lil.redundant
dummy
wtf
Deekie
mazga
ripper
PunkRock Girl
stoi_E.M.I.L.
werdragon
vlad
greenday_rulzzz
Kinkehpunk
mike
asthenia
rusoaica
teddy
morPhine
Grim_Cris
andrei
2peu
GDAboy
green_spook
Carla
CarmenPunkGirl
Punkaids
Claudiu
Bughy
41 participan?i

Pagina 13 din 13 Înapoi  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

In jos

GREEN DAY ALBUM NOU - 21st Century Breakdown - Pagina 13 Empty Re: GREEN DAY ALBUM NOU - 21st Century Breakdown

Mesaj Scris de PunkRock Girl Joi Noi 26, 2009 12:12 am

eu de la tata stiu de Green Day. lui ii plac GREEN DAY ALBUM NOU - 21st Century Breakdown - Pagina 13 942345
PunkRock Girl
PunkRock Girl
Whatsername
Whatsername

Numarul mesajelor : 1067
Varsta : 28
feminin

Localizare : Constanța
Joburi/Distractii : tehnologia desfacerii unei conserve fara a ma stropi de ulei
Stare de spirit : stresata

http://dashing-kiss.hi5.com

Sus In jos

GREEN DAY ALBUM NOU - 21st Century Breakdown - Pagina 13 Empty Re: GREEN DAY ALBUM NOU - 21st Century Breakdown

Mesaj Scris de runaway_angel Joi Noi 26, 2009 7:41 pm

am reusit si eu sa-i inmoi pe ai mei si azi m-am dus sa-mi iau chitatra de pe Balcescu, pe banii lor GREEN DAY ALBUM NOU - 21st Century Breakdown - Pagina 13 770354 si app de ce ziceati voi, as vrea si eu ca parintii mei sa bage mai mult in seama muzica, nu-i de mirare ca nu prea asculta muzica, isi aduc aminte de notele mici din generala, si mie tot timpul imi zic sa ma duc la scoala si la muzica sa fiu foarte atenta la teorie, ca ei nu au ce sa-mi explice... that's the life ! GREEN DAY ALBUM NOU - 21st Century Breakdown - Pagina 13 341811
PS: hai ca m-am scos cu chitara, acum mai trebe numa' sa-mi gasesc un prof pe'undeva--dk-- GREEN DAY ALBUM NOU - 21st Century Breakdown - Pagina 13 810122
runaway_angel
runaway_angel
Fanatic
Fanatic

Numarul mesajelor : 667
Varsta : 28
feminin

Localizare : Murder City
Joburi/Distractii : TRILLIE
Stare de spirit : hate mosquitos

https://www.facebook.com/?ref=home#!/profile.php?id=1389745065

Sus In jos

GREEN DAY ALBUM NOU - 21st Century Breakdown - Pagina 13 Empty Re: GREEN DAY ALBUM NOU - 21st Century Breakdown

Mesaj Scris de CarmenPunkGirl Joi Noi 26, 2009 8:11 pm

gata cu oftopicu GREEN DAY ALBUM NOU - 21st Century Breakdown - Pagina 13 942345 va mutati la Discutii Libere
CarmenPunkGirl
CarmenPunkGirl
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 4628
Varsta : 31
feminin

Localizare : Buzau/Brasov
Joburi/Distractii : trolling

Sus In jos

GREEN DAY ALBUM NOU - 21st Century Breakdown - Pagina 13 Empty Re: GREEN DAY ALBUM NOU - 21st Century Breakdown

Mesaj Scris de runaway_angel Joi Noi 26, 2009 9:08 pm

dap..scz GREEN DAY ALBUM NOU - 21st Century Breakdown - Pagina 13 52641
runaway_angel
runaway_angel
Fanatic
Fanatic

Numarul mesajelor : 667
Varsta : 28
feminin

Localizare : Murder City
Joburi/Distractii : TRILLIE
Stare de spirit : hate mosquitos

https://www.facebook.com/?ref=home#!/profile.php?id=1389745065

Sus In jos

GREEN DAY ALBUM NOU - 21st Century Breakdown - Pagina 13 Empty Re: GREEN DAY ALBUM NOU - 21st Century Breakdown

Mesaj Scris de Claudiu Joi Noi 26, 2009 9:27 pm

CarmenPunkGirl a scris:gata cu oftopicu GREEN DAY ALBUM NOU - 21st Century Breakdown - Pagina 13 942345 va mutati la Discutii Libere


Dar au avut acordul meu sa ne povesteasca ce cred parintii lor despre green day GREEN DAY ALBUM NOU - 21st Century Breakdown - Pagina 13 770354
Claudiu
Claudiu
Administrator
Administrator

Numarul mesajelor : 4023
Varsta : 32
masculin

Localizare : Rasnov/Brasov
Joburi/Distractii : Fotografia, Chitara

http://www.clauside.info

Sus In jos

GREEN DAY ALBUM NOU - 21st Century Breakdown - Pagina 13 Empty Re: GREEN DAY ALBUM NOU - 21st Century Breakdown

Mesaj Scris de lil.redundant Joi Noi 26, 2009 9:35 pm

defapt era vorba de chitara aia GREEN DAY ALBUM NOU - 21st Century Breakdown - Pagina 13 11237
lil.redundant
lil.redundant
News Girl
News Girl

Numarul mesajelor : 2467
Varsta : 29
feminin

Localizare : bucuresti- avem di tati
Joburi/Distractii : whisky and tequilla are my best friends !
Stare de spirit : URASC BLOODY MARY ! E UN CACAT

Sus In jos

GREEN DAY ALBUM NOU - 21st Century Breakdown - Pagina 13 Empty Re: GREEN DAY ALBUM NOU - 21st Century Breakdown

Mesaj Scris de vlad Joi Noi 26, 2009 9:42 pm

sau nu ?
vlad
vlad
perfectly imprefect
perfectly imprefect

Numarul mesajelor : 1834
Varsta : 30
masculin

Localizare : Iasi

Sus In jos

GREEN DAY ALBUM NOU - 21st Century Breakdown - Pagina 13 Empty Re: GREEN DAY ALBUM NOU - 21st Century Breakdown

Mesaj Scris de lil.redundant Joi Noi 26, 2009 9:46 pm

pai oare de ce ar putea sa se mute la discutii libere..nu ca sa discute despre chitara aia ? /:) ...doooooooh !!! GREEN DAY ALBUM NOU - 21st Century Breakdown - Pagina 13 942345
lil.redundant
lil.redundant
News Girl
News Girl

Numarul mesajelor : 2467
Varsta : 29
feminin

Localizare : bucuresti- avem di tati
Joburi/Distractii : whisky and tequilla are my best friends !
Stare de spirit : URASC BLOODY MARY ! E UN CACAT

Sus In jos

GREEN DAY ALBUM NOU - 21st Century Breakdown - Pagina 13 Empty Re: GREEN DAY ALBUM NOU - 21st Century Breakdown

Mesaj Scris de runaway_angel Vin Noi 27, 2009 4:45 pm

hai ca n-a fost chiar offtopic GREEN DAY ALBUM NOU - 21st Century Breakdown - Pagina 13 770354 mai ziceam ca aveti dreptate daca nu aduceam pomeneala de parintii mei ! dar n-am vb numai de chitara ! GREEN DAY ALBUM NOU - 21st Century Breakdown - Pagina 13 30524

GREEN DAY ALBUM NOU - 21st Century Breakdown - Pagina 13 810122
runaway_angel
runaway_angel
Fanatic
Fanatic

Numarul mesajelor : 667
Varsta : 28
feminin

Localizare : Murder City
Joburi/Distractii : TRILLIE
Stare de spirit : hate mosquitos

https://www.facebook.com/?ref=home#!/profile.php?id=1389745065

Sus In jos

GREEN DAY ALBUM NOU - 21st Century Breakdown - Pagina 13 Empty Re: GREEN DAY ALBUM NOU - 21st Century Breakdown

Mesaj Scris de WetPaper Joi Dec 03, 2009 12:17 pm

Daca dai un search pe google dupa Green Day e aproape imposibil sa nu gasesti instant, pe langa obisnuitele rezultate gen wiki sau youtube, si criticile.

Criticile alea mari de genul “asta nu e punk” (cine a zis ca e?) “they are a sellout band” (si de ce e asta un lucru gresit?). Pareri pe care personal nu dau doi bani. Nici pe cele pro punk nici pe cele contra.

Care-i faza cu “21st Century Breakdown” ?
E putin riscant sa faci un album dublu pentru ca in atata material cineva mereu va gasi ceva de criticat. Dar “21st CB” este bine inchegat si aranjat, nu se pune problema daca are piese fredonabile, se pune problema ca nu stii pe care sa o asculti mai intai dupa ce ai trecut deja o data prin album.

... continuarea aici

Bughy a scris:reclama sau nu, postul tau este total off-topic...a fost mutat intr-un topic mai adecvat
WetPaper
WetPaper
Welcome To Paradise
Welcome To Paradise

Numarul mesajelor : 2

http://wetpaper.ro

Sus In jos

GREEN DAY ALBUM NOU - 21st Century Breakdown - Pagina 13 Empty Re: GREEN DAY ALBUM NOU - 21st Century Breakdown

Mesaj Scris de CarmenPunkGirl Joi Dec 03, 2009 1:38 pm

Si voiai sa iti faci reclama sa inteleg? :-w
CarmenPunkGirl
CarmenPunkGirl
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 4628
Varsta : 31
feminin

Localizare : Buzau/Brasov
Joburi/Distractii : trolling

Sus In jos

GREEN DAY ALBUM NOU - 21st Century Breakdown - Pagina 13 Empty Re: GREEN DAY ALBUM NOU - 21st Century Breakdown

Mesaj Scris de WetPaper Joi Dec 03, 2009 3:28 pm

nu doar asta
sunt si eu fan GD
WetPaper
WetPaper
Welcome To Paradise
Welcome To Paradise

Numarul mesajelor : 2

http://wetpaper.ro

Sus In jos

GREEN DAY ALBUM NOU - 21st Century Breakdown - Pagina 13 Empty Re: GREEN DAY ALBUM NOU - 21st Century Breakdown

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 13 din 13 Înapoi  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum