Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

GREEN DAY ALBUM NOU - 21st Century Breakdown

+37
greenday4ever
GreenDayHolic
LittleGirl
runaway_angel
Buffu'92
HappyMask
Ony'92
Cassy
jesusofsuburbia10
Whatsername26
lil.redundant
dummy
wtf
Deekie
mazga
ripper
PunkRock Girl
stoi_E.M.I.L.
werdragon
vlad
greenday_rulzzz
Kinkehpunk
mike
asthenia
rusoaica
teddy
morPhine
Grim_Cris
andrei
2peu
GDAboy
green_spook
Carla
CarmenPunkGirl
Punkaids
Claudiu
Bughy
41 participan?i

Pagina 12 din 13 Înapoi  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Urmatorul

In jos

GREEN DAY ALBUM NOU - 21st Century Breakdown - Pagina 12 Empty Re: GREEN DAY ALBUM NOU - 21st Century Breakdown

Mesaj Scris de CarmenPunkGirl Joi Sept 10, 2009 1:09 pm

lu mama ii plac toate melodiile, si lu tata doar king for a day live GREEN DAY ALBUM NOU - 21st Century Breakdown - Pagina 12 942345
CarmenPunkGirl
CarmenPunkGirl
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 4628
Varsta : 31
feminin

Localizare : Buzau/Brasov
Joburi/Distractii : trolling

Sus In jos

GREEN DAY ALBUM NOU - 21st Century Breakdown - Pagina 12 Empty Re: GREEN DAY ALBUM NOU - 21st Century Breakdown

Mesaj Scris de lil.redundant Joi Sept 10, 2009 1:10 pm

tata il face pe billie libidinos
lil.redundant
lil.redundant
News Girl
News Girl

Numarul mesajelor : 2467
Varsta : 29
feminin

Localizare : bucuresti- avem di tati
Joburi/Distractii : whisky and tequilla are my best friends !
Stare de spirit : URASC BLOODY MARY ! E UN CACAT

Sus In jos

GREEN DAY ALBUM NOU - 21st Century Breakdown - Pagina 12 Empty Re: GREEN DAY ALBUM NOU - 21st Century Breakdown

Mesaj Scris de Whatsername26 Joi Sept 10, 2009 9:52 pm

mamei nu-i plac de loc. adica m-a ajutat candva sa fac un proiect cu ei pentru ora de engleza si atunci i-am pus niste melodii de la ei. a avut o reactie de genul: "bine, am inteles care-i treaba. pori inchide acum boxele." :29:
lui tata i-a placut foarte mult "Boulevard of broken dreams". atat de mult incat si-a pus-o sa-i cante cand ii suna telefonul. :36:
Whatsername26
Whatsername26
American Idiot
American Idiot

Numarul mesajelor : 149
Varsta : 29
feminin

Localizare : Targu-Mures, Romania
Joburi/Distractii : Sport, Muzica buna
Stare de spirit : Depinde de vremea de afara

http://alpha-zizou.hi5.com

Sus In jos

GREEN DAY ALBUM NOU - 21st Century Breakdown - Pagina 12 Empty Re: GREEN DAY ALBUM NOU - 21st Century Breakdown

Mesaj Scris de Whatsername26 Joi Sept 10, 2009 9:54 pm

si nu le place de Billie in niciun caz. :46: cred ca din cauza tatuajelor. nu le suporta. :22:
Whatsername26
Whatsername26
American Idiot
American Idiot

Numarul mesajelor : 149
Varsta : 29
feminin

Localizare : Targu-Mures, Romania
Joburi/Distractii : Sport, Muzica buna
Stare de spirit : Depinde de vremea de afara

http://alpha-zizou.hi5.com

Sus In jos

GREEN DAY ALBUM NOU - 21st Century Breakdown - Pagina 12 Empty Re: GREEN DAY ALBUM NOU - 21st Century Breakdown

Mesaj Scris de LittleGirl Joi Sept 10, 2009 10:28 pm

eu le-am zis ca vreau sa-mi fac tatuaj cand voi face 18 ani [ mama deja se cearta cu mine pe tema asta GREEN DAY ALBUM NOU - 21st Century Breakdown - Pagina 12 784440 ] cu grenada aia de pe coperta albumului american idiot [ desi inca ma gandesc unde o voi plasa=))]
revenind. am incercat sa-l fac pe tata sa asculte. aveam un cd - format mp3. - vreo 20 de melodii erau green day.
nici macar 3 secunde nu rezista o melodie, caci imediat o schimba. parca are radar.
iar mama e de aceeasi parere ca si tata .
' si tu asculti chestia asta? si iti place?! Shocked
LittleGirl
LittleGirl
American Idiot
American Idiot

Numarul mesajelor : 55
Varsta : 29
feminin

Localizare : Bucharest.

Sus In jos

GREEN DAY ALBUM NOU - 21st Century Breakdown - Pagina 12 Empty Re: GREEN DAY ALBUM NOU - 21st Century Breakdown

Mesaj Scris de Whatsername26 Joi Sept 10, 2009 10:44 pm

waw. si eu le-am zis ca o sa-mi fac tatuaj fie ca vor, fie ca nu. mama a zis ca ma lasa cand voi fi pe banii mei. normal ca pana la urma ala o sa fie cadoul de majorat GREEN DAY ALBUM NOU - 21st Century Breakdown - Pagina 12 942345 .
chestia mai totala e ca si eu tot la grenada ma gandeam. ma gandeam s-o pun pe gamba. am vazut pe net o poza cu un tatuaj cu grenada si scria langa ea "Rage and love". eu am zis ca o sa-mi scriu "Saint Jimmy".
Whatsername26
Whatsername26
American Idiot
American Idiot

Numarul mesajelor : 149
Varsta : 29
feminin

Localizare : Targu-Mures, Romania
Joburi/Distractii : Sport, Muzica buna
Stare de spirit : Depinde de vremea de afara

http://alpha-zizou.hi5.com

Sus In jos

GREEN DAY ALBUM NOU - 21st Century Breakdown - Pagina 12 Empty Re: GREEN DAY ALBUM NOU - 21st Century Breakdown

Mesaj Scris de PunkRock Girl Joi Sept 10, 2009 10:46 pm

Whatsername26 a scris:waw. si eu le-am zis ca o sa-mi fac tatuaj fie ca vor, fie ca nu.

eu asa le-am zis de piercing si au inceput sa faca spume. GREEN DAY ALBUM NOU - 21st Century Breakdown - Pagina 12 942345
PunkRock Girl
PunkRock Girl
Whatsername
Whatsername

Numarul mesajelor : 1067
Varsta : 28
feminin

Localizare : Constanța
Joburi/Distractii : tehnologia desfacerii unei conserve fara a ma stropi de ulei
Stare de spirit : stresata

http://dashing-kiss.hi5.com

Sus In jos

GREEN DAY ALBUM NOU - 21st Century Breakdown - Pagina 12 Empty Re: GREEN DAY ALBUM NOU - 21st Century Breakdown

Mesaj Scris de greenday4ever Joi Sept 10, 2009 10:59 pm

mama a zis k nu e nmk dak asc GD sau alte trupe gen GD... dar a zis fara marilyn manson GREEN DAY ALBUM NOU - 21st Century Breakdown - Pagina 12 52641
adik nu mi`a interzis sa nu asc dar zice sa nu ajung k el GREEN DAY ALBUM NOU - 21st Century Breakdown - Pagina 12 748712 :-q GREEN DAY ALBUM NOU - 21st Century Breakdown - Pagina 12 942345 sau sa nu am asa (sa nu`mi pun) multe pierce`uri, tatuaje si alte chestii :) iar despre tata...nu comenteaza ^^ >:) doar k la fel..fara pierce`uri, tatuaje :-@ in rest treaba mea ce asc, ce`mi place >:) GREEN DAY ALBUM NOU - 21st Century Breakdown - Pagina 12 768501
greenday4ever
greenday4ever
Welcome To Paradise
Welcome To Paradise

Numarul mesajelor : 3
Varsta : 26
feminin

Localizare : Alexandria
Stare de spirit : :))

Sus In jos

GREEN DAY ALBUM NOU - 21st Century Breakdown - Pagina 12 Empty Re: GREEN DAY ALBUM NOU - 21st Century Breakdown

Mesaj Scris de alice Vin Sept 11, 2009 12:37 am

ai mei au fost amandoi rockeri :8: [am pedigree GREEN DAY ALBUM NOU - 21st Century Breakdown - Pagina 12 942345]
desi nu le place green day Suspect
inca incerc sa le bag pe gat, k sa ma lase la concert


Ultima editare efectuata de catre alice in Vin Sept 11, 2009 12:39 am, editata de 1 ori
alice
alice
American Idiot
American Idiot

Numarul mesajelor : 111
Varsta : 27
feminin

Localizare : craiova

Sus In jos

GREEN DAY ALBUM NOU - 21st Century Breakdown - Pagina 12 Empty Re: GREEN DAY ALBUM NOU - 21st Century Breakdown

Mesaj Scris de crysty14 Vin Sept 11, 2009 12:38 am

Macar sa fie concert...
avatar
crysty14
Fanatic
Fanatic

Numarul mesajelor : 610
Varsta : 32
masculin


Sus In jos

GREEN DAY ALBUM NOU - 21st Century Breakdown - Pagina 12 Empty Re: GREEN DAY ALBUM NOU - 21st Century Breakdown

Mesaj Scris de Claudiu Vin Sept 11, 2009 1:07 am

Ai mei m-ar lasa la concert. Singura problema ar fi banii.
Claudiu
Claudiu
Administrator
Administrator

Numarul mesajelor : 4023
Varsta : 32
masculin

Localizare : Rasnov/Brasov
Joburi/Distractii : Fotografia, Chitara

http://www.clauside.info

Sus In jos

GREEN DAY ALBUM NOU - 21st Century Breakdown - Pagina 12 Empty Re: GREEN DAY ALBUM NOU - 21st Century Breakdown

Mesaj Scris de lil.redundant Vin Sept 11, 2009 9:50 am

tata asculta ac dc...guns.n.roses...iron maiden...rolling stones...dastea vechi ...lol..face urat si cand aude ca vreau sa imi mai cumpar vreun album green day ...imi zice...pai ce nu ai deja melodiile pe calculator ? :cacat:
lil.redundant
lil.redundant
News Girl
News Girl

Numarul mesajelor : 2467
Varsta : 29
feminin

Localizare : bucuresti- avem di tati
Joburi/Distractii : whisky and tequilla are my best friends !
Stare de spirit : URASC BLOODY MARY ! E UN CACAT

Sus In jos

GREEN DAY ALBUM NOU - 21st Century Breakdown - Pagina 12 Empty Re: GREEN DAY ALBUM NOU - 21st Century Breakdown

Mesaj Scris de LittleGirl Vin Sept 11, 2009 9:59 am

cred ca as renunta si la mancare daca ar fi concert GREEN DAY ALBUM NOU - 21st Century Breakdown - Pagina 12 784440 si mi-as amaneta creierul [ sper ca valoreaza ceva:-? ]
dar sa fie in tara.. nu stiu unde, sa fie si in vama bors de la oradea, si acolo ma duc GREEN DAY ALBUM NOU - 21st Century Breakdown - Pagina 12 784440
LittleGirl
LittleGirl
American Idiot
American Idiot

Numarul mesajelor : 55
Varsta : 29
feminin

Localizare : Bucharest.

Sus In jos

GREEN DAY ALBUM NOU - 21st Century Breakdown - Pagina 12 Empty Re: GREEN DAY ALBUM NOU - 21st Century Breakdown

Mesaj Scris de lil.redundant Vin Sept 11, 2009 10:01 am

cel mai probabil ar fi in bucuresti ...dar degeaba ne dam noi cu presupusu cand ei nici nu au venit GREEN DAY ALBUM NOU - 21st Century Breakdown - Pagina 12 942345 GREEN DAY ALBUM NOU - 21st Century Breakdown - Pagina 12 79440
lil.redundant
lil.redundant
News Girl
News Girl

Numarul mesajelor : 2467
Varsta : 29
feminin

Localizare : bucuresti- avem di tati
Joburi/Distractii : whisky and tequilla are my best friends !
Stare de spirit : URASC BLOODY MARY ! E UN CACAT

Sus In jos

GREEN DAY ALBUM NOU - 21st Century Breakdown - Pagina 12 Empty Re: GREEN DAY ALBUM NOU - 21st Century Breakdown

Mesaj Scris de LittleGirl Vin Sept 11, 2009 10:05 am

daca e bucuresti e perfeeeectttt!!
au fost in viena, de ce nu au dat o fuga si pana aicii? GREEN DAY ALBUM NOU - 21st Century Breakdown - Pagina 12 446526
LittleGirl
LittleGirl
American Idiot
American Idiot

Numarul mesajelor : 55
Varsta : 29
feminin

Localizare : Bucharest.

Sus In jos

GREEN DAY ALBUM NOU - 21st Century Breakdown - Pagina 12 Empty Re: GREEN DAY ALBUM NOU - 21st Century Breakdown

Mesaj Scris de alice Vin Sept 11, 2009 12:19 pm

daca ma duc eu la concert ii rog frumos sa vina si aici :1:
alice
alice
American Idiot
American Idiot

Numarul mesajelor : 111
Varsta : 27
feminin

Localizare : craiova

Sus In jos

GREEN DAY ALBUM NOU - 21st Century Breakdown - Pagina 12 Empty Re: GREEN DAY ALBUM NOU - 21st Century Breakdown

Mesaj Scris de runaway_angel Sam Sept 12, 2009 10:44 am

lil.redundant a scris:frate...tata cand aude ca ii pun grin dei in masina zice....hai inchide ca se consuma bateria mai repede
eu sunt tupeista, nu ma inmoaie cuvintele "poti sa ii asculti si altundeva,dar nu in masina", daca nu,oricum am CD playerul intotdeauna la mine! GREEN DAY ALBUM NOU - 21st Century Breakdown - Pagina 12 556420 Exclamation
runaway_angel
runaway_angel
Fanatic
Fanatic

Numarul mesajelor : 667
Varsta : 28
feminin

Localizare : Murder City
Joburi/Distractii : TRILLIE
Stare de spirit : hate mosquitos

https://www.facebook.com/?ref=home#!/profile.php?id=1389745065

Sus In jos

GREEN DAY ALBUM NOU - 21st Century Breakdown - Pagina 12 Empty Re: GREEN DAY ALBUM NOU - 21st Century Breakdown

Mesaj Scris de runaway_angel Sam Sept 12, 2009 10:47 am

intai sa auda de Romania, si dupa aceea sa planifice un concert, nu imi pasa unde ,m-as duce pana la capatul lumii pentru ei, numai sa am banii :cuminte:
runaway_angel
runaway_angel
Fanatic
Fanatic

Numarul mesajelor : 667
Varsta : 28
feminin

Localizare : Murder City
Joburi/Distractii : TRILLIE
Stare de spirit : hate mosquitos

https://www.facebook.com/?ref=home#!/profile.php?id=1389745065

Sus In jos

GREEN DAY ALBUM NOU - 21st Century Breakdown - Pagina 12 Empty Re: GREEN DAY ALBUM NOU - 21st Century Breakdown

Mesaj Scris de Deekie Lun Sept 14, 2009 11:43 am

lil.redundant a scris:imi zice...pai ce nu ai deja melodiile pe calculator ? :cacat:

exact asa zic si ai mei...da cum am reusit sa imi strang bani mi-am luat 21st si Insomniac GREEN DAY ALBUM NOU - 21st Century Breakdown - Pagina 12 38591
I'm proud my dear dudes and dudettes bounce
Deekie
Deekie
Judge's Daughter
Judge's Daughter

Numarul mesajelor : 1455
Varsta : 28
feminin

Localizare : Arad
Joburi/Distractii : N-am.
Stare de spirit : I've seen MUCH better days.

http://deekiesblog.blogspot.com/

Sus In jos

GREEN DAY ALBUM NOU - 21st Century Breakdown - Pagina 12 Empty Re: GREEN DAY ALBUM NOU - 21st Century Breakdown

Mesaj Scris de AmericanIdiot Lun Sept 14, 2009 4:23 pm

lol da cat paote fi biletu la un concert...minim 150 de roni....no fi mai mult decat la madonna si nhea doara nu va luati de alea vip...GREEN DAY ALBUM NOU - 21st Century Breakdown - Pagina 12 38591
AmericanIdiot
AmericanIdiot
Punker!
Punker!

Numarul mesajelor : 344
Varsta : 113
feminin

Localizare : Arad
Stare de spirit : I feel good \:D/

Sus In jos

GREEN DAY ALBUM NOU - 21st Century Breakdown - Pagina 12 Empty Re: GREEN DAY ALBUM NOU - 21st Century Breakdown

Mesaj Scris de lil.redundant Mier Noi 25, 2009 11:19 am

noul videoclip al albumului..adica 21st century breakdown..in top 10 biggest tracks right now pe locul 8 pe mtv 2 :X
lil.redundant
lil.redundant
News Girl
News Girl

Numarul mesajelor : 2467
Varsta : 29
feminin

Localizare : bucuresti- avem di tati
Joburi/Distractii : whisky and tequilla are my best friends !
Stare de spirit : URASC BLOODY MARY ! E UN CACAT

Sus In jos

GREEN DAY ALBUM NOU - 21st Century Breakdown - Pagina 12 Empty Re: GREEN DAY ALBUM NOU - 21st Century Breakdown

Mesaj Scris de vlad Mier Noi 25, 2009 2:17 pm

runaway_angel a scris:
lil.redundant a scris:frate...tata cand aude ca ii pun grin dei in masina zice....hai inchide ca se consuma bateria mai repede
eu sunt tupeista, nu ma inmoaie cuvintele "poti sa ii asculti si altundeva,dar nu in masina", daca nu,oricum am CD playerul intotdeauna la mine! GREEN DAY ALBUM NOU - 21st Century Breakdown - Pagina 12 556420 Exclamation

lol? ce parinti aveti GREEN DAY ALBUM NOU - 21st Century Breakdown - Pagina 12 38591 taicamiu acu vreo 3-4 ani s-a chinuit 2 ore sa-mi downloadeze videoclipul de la wake me up when september ends:)) ca aveam net de la L(a)Gnet... si lui ii plac green day in mare :) dar cel mai mult ii plac cei de la linkin park.. parca prea mult GREEN DAY ALBUM NOU - 21st Century Breakdown - Pagina 12 38591 cand dau green day mai tare la pc imi mai zice cateodata la misto :) lasa-i pe aia baga muzica adevarata, linkin park..

joaca condition zero la greu GREEN DAY ALBUM NOU - 21st Century Breakdown - Pagina 12 942345 cand jucam cs.. cica de performanta in pgl dupa ce veneam acasa de la meciuri imi zicea de ce te-ai dus pe acolo de ce n-ai tras asa.. ca trebuia altfel.. se uita pe hltv live la meci..

si de fiecare data imi da sfaturi obiective cand lucrez in photoshop :">
vlad
vlad
perfectly imprefect
perfectly imprefect

Numarul mesajelor : 1834
Varsta : 30
masculin

Localizare : Iasi

Sus In jos

GREEN DAY ALBUM NOU - 21st Century Breakdown - Pagina 12 Empty Re: GREEN DAY ALBUM NOU - 21st Century Breakdown

Mesaj Scris de vlad Mier Noi 25, 2009 2:22 pm

btw.. avand in vedere ca au trecut atatea luni de la lansarea albumului cred ca putem face oleaca de offtopic nu ? GREEN DAY ALBUM NOU - 21st Century Breakdown - Pagina 12 38591
vlad
vlad
perfectly imprefect
perfectly imprefect

Numarul mesajelor : 1834
Varsta : 30
masculin

Localizare : Iasi

Sus In jos

GREEN DAY ALBUM NOU - 21st Century Breakdown - Pagina 12 Empty Re: GREEN DAY ALBUM NOU - 21st Century Breakdown

Mesaj Scris de Claudiu Mier Noi 25, 2009 2:33 pm

Da :) oleaca ...
Claudiu
Claudiu
Administrator
Administrator

Numarul mesajelor : 4023
Varsta : 32
masculin

Localizare : Rasnov/Brasov
Joburi/Distractii : Fotografia, Chitara

http://www.clauside.info

Sus In jos

GREEN DAY ALBUM NOU - 21st Century Breakdown - Pagina 12 Empty Re: GREEN DAY ALBUM NOU - 21st Century Breakdown

Mesaj Scris de Deekie Mier Noi 25, 2009 4:22 pm

bai vlade...cu cat il vinzi pe taicatu? GREEN DAY ALBUM NOU - 21st Century Breakdown - Pagina 12 446526
Deekie
Deekie
Judge's Daughter
Judge's Daughter

Numarul mesajelor : 1455
Varsta : 28
feminin

Localizare : Arad
Joburi/Distractii : N-am.
Stare de spirit : I've seen MUCH better days.

http://deekiesblog.blogspot.com/

Sus In jos

GREEN DAY ALBUM NOU - 21st Century Breakdown - Pagina 12 Empty Re: GREEN DAY ALBUM NOU - 21st Century Breakdown

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 12 din 13 Înapoi  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum