Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

De cand ascultati Green Day ?

+48
Sehrain
ZipercooDe
Mariuca xD
romanian idiot
Holden Cauldfield
Vali
xxholidayxx
Spy34
ad3.
Calypso
Telecaster
Mihai punk
whatever.
dookie.the.third
Aethen
BlackMarket312
LittleGirl
Cassy
alice
runaway_angel
Petrutz
ana.
PunkRock Girl
crysty14
Ony'92
lil.redundant
Deekie
punk3n3my666
Flory_LP
Bgdwtf
Dry Ice
greenday_rulzzz
^CoCoNuT~PaNcaKe^[Andy]
vlad
mike
Whatsername26
asthenia
green_today
Grim_Cris
morPhine
2peu
Lavi
GDAboy
green_spook
Carla
Bughy
CarmenPunkGirl
Claudiu
52 participan?i

Pagina 5 din 6 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

In jos

De cand ascultati Green Day ? - Pagina 5 Empty Re: De cand ascultati Green Day ?

Mesaj Scris de vlad Joi Iul 08, 2010 1:10 pm

bun venit, povestea ta e foarte asemanatoare cu a mea sincer, mai putin chestia cu chitarile si tricourile "impotriva vietii"
vlad
vlad
perfectly imprefect
perfectly imprefect

Numarul mesajelor : 1834
Varsta : 30
masculin

Localizare : Iasi

Sus In jos

De cand ascultati Green Day ? - Pagina 5 Empty Re: De cand ascultati Green Day ?

Mesaj Scris de ad3. Joi Iul 08, 2010 2:34 pm

nu cred ca o sa gasesti pe forumul acesta specimene din acelea de care ai amintit, sincer De cand ascultati Green Day ? - Pagina 5 942345
ad3.
ad3.
Outsider
Outsider

Numarul mesajelor : 916
Varsta : 29
feminin

Localizare : Soviet Russia
Joburi/Distractii : In Soviet Russia, fun is having YOU
Stare de spirit : In Soviet Russia, bad mood is in YOU

Sus In jos

De cand ascultati Green Day ? - Pagina 5 Empty Re: De cand ascultati Green Day ?

Mesaj Scris de Deekie Joi Iul 08, 2010 2:58 pm

telecaster,te respect omule De cand ascultati Green Day ? - Pagina 5 922673
Deekie
Deekie
Judge's Daughter
Judge's Daughter

Numarul mesajelor : 1455
Varsta : 28
feminin

Localizare : Arad
Joburi/Distractii : N-am.
Stare de spirit : I've seen MUCH better days.

http://deekiesblog.blogspot.com/

Sus In jos

De cand ascultati Green Day ? - Pagina 5 Empty Re: De cand ascultati Green Day ?

Mesaj Scris de Spy34 Joi Iul 08, 2010 4:17 pm

ad3. a scris:nu cred ca o sa gasesti pe forumul acesta specimene din acelea de care ai amintit, sincer De cand ascultati Green Day ? - Pagina 5 942345

same here, your story is awesome \m/
Spy34
Spy34
Frumosu' de la marea neagra
Frumosu' de la marea neagra

Numarul mesajelor : 959
Varsta : 28
masculin

Localizare : Constanta
Joburi/Distractii : guitar
Stare de spirit : she went away and then I took a different path.

http://chuckkystory.hi5.com

Sus In jos

De cand ascultati Green Day ? - Pagina 5 Empty Re: De cand ascultati Green Day ?

Mesaj Scris de runaway_angel Joi Iul 08, 2010 5:14 pm

bun venit! si stai chill , aici nu.s specimene de care pomenesti tu De cand ascultati Green Day ? - Pagina 5 556420
runaway_angel
runaway_angel
Fanatic
Fanatic

Numarul mesajelor : 667
Varsta : 28
feminin

Localizare : Murder City
Joburi/Distractii : TRILLIE
Stare de spirit : hate mosquitos

https://www.facebook.com/?ref=home#!/profile.php?id=1389745065

Sus In jos

De cand ascultati Green Day ? - Pagina 5 Empty Re: De cand ascultati Green Day ?

Mesaj Scris de lil.redundant Joi Iul 08, 2010 8:39 pm

super...inca un bucurestean !
lil.redundant
lil.redundant
News Girl
News Girl

Numarul mesajelor : 2467
Varsta : 29
feminin

Localizare : bucuresti- avem di tati
Joburi/Distractii : whisky and tequilla are my best friends !
Stare de spirit : URASC BLOODY MARY ! E UN CACAT

Sus In jos

De cand ascultati Green Day ? - Pagina 5 Empty Re: De cand ascultati Green Day ?

Mesaj Scris de Telecaster Joi Iul 08, 2010 9:18 pm

o punem de-un gilman pe centru vechi eh De cand ascultati Green Day ? - Pagina 5 770354
Telecaster
Telecaster
Fan Adevarat
Fan Adevarat

Numarul mesajelor : 581
Varsta : 30
masculin

Localizare : Bucuresti
Stare de spirit : "eu nu vreau bani nu vreau nimic"

Sus In jos

De cand ascultati Green Day ? - Pagina 5 Empty Re: De cand ascultati Green Day ?

Mesaj Scris de lil.redundant Joi Iul 08, 2010 9:41 pm

why not
lil.redundant
lil.redundant
News Girl
News Girl

Numarul mesajelor : 2467
Varsta : 29
feminin

Localizare : bucuresti- avem di tati
Joburi/Distractii : whisky and tequilla are my best friends !
Stare de spirit : URASC BLOODY MARY ! E UN CACAT

Sus In jos

De cand ascultati Green Day ? - Pagina 5 Empty Re: De cand ascultati Green Day ?

Mesaj Scris de xxholidayxx Vin Aug 20, 2010 9:33 pm

din 2000 in germania am ascultat baket case la o fata din clasa cu mn De cand ascultati Green Day ? - Pagina 5 983606 va dati seamna de 10 ani sunt fan green day drunk
xxholidayxx
xxholidayxx
Welcome To Paradise
Welcome To Paradise

Numarul mesajelor : 47
Varsta : 30
masculin

Localizare : departe

Sus In jos

De cand ascultati Green Day ? - Pagina 5 Empty Re: De cand ascultati Green Day ?

Mesaj Scris de Vali Sam Aug 21, 2010 6:45 pm

xxholidayxx a scris:din 2000 in germania am ascultat baket case la o fata din clasa cu mn De cand ascultati Green Day ? - Pagina 5 983606 va dati seamna de 10 ani sunt fan green day drunk
De 10 ani???? De cand ascultati Green Day ? - Pagina 5 12075 ...... ciudat... eu la 6 ani ma incaltam cu, caciula....in fine, o iau ca pe gluma neinspirata.
Vali
Vali
Welcome To Paradise
Welcome To Paradise

Numarul mesajelor : 21
Varsta : 37
masculin

Localizare : Bucuresti

Sus In jos

De cand ascultati Green Day ? - Pagina 5 Empty Re: De cand ascultati Green Day ?

Mesaj Scris de lil.redundant Lun Aug 30, 2010 1:19 pm

Vali a scris:
xxholidayxx a scris:din 2000 in germania am ascultat baket case la o fata din clasa cu mn De cand ascultati Green Day ? - Pagina 5 983606 va dati seamna de 10 ani sunt fan green day drunk
De 10 ani???? De cand ascultati Green Day ? - Pagina 5 12075 ...... ciudat... eu la 6 ani ma incaltam cu, caciula....in fine, o iau ca pe gluma neinspirata.

aa subscriu...
doar pentru ca ai ascultat nu inseamna ca erai si fan De cand ascultati Green Day ? - Pagina 5 942345
si eu ii stiu din 2004 cand aveam 10 ani si nu intelegeam nimic din mesajele lor, dar ii ascultam la radio...tv...etc.
lil.redundant
lil.redundant
News Girl
News Girl

Numarul mesajelor : 2467
Varsta : 29
feminin

Localizare : bucuresti- avem di tati
Joburi/Distractii : whisky and tequilla are my best friends !
Stare de spirit : URASC BLOODY MARY ! E UN CACAT

Sus In jos

De cand ascultati Green Day ? - Pagina 5 Empty Re: De cand ascultati Green Day ?

Mesaj Scris de Holden Cauldfield Sam Sept 18, 2010 1:28 pm

Ascult Green Day din octombrie 2009 ... cam asa, dar la inceput mi-a fost lene sa ascult altceva in afara de Jesus of Suburbia. Am desconsiderat putin la inceput formatia, dar ascultand mi-am dat seama ca de fiecare data cand ma ia gura pe dinainte ca nu merita sa judeci o carte dupa coperta sau un om dupa haine, my foul. In ziua de azi deja am ascultat o gramada de piese. N-am niciun CD acasa pentru ca n-am avut bani de asa ceva, dar stiu sa fac oricand diferenta dintre muzica buna si cea proasta.
Precizare de baza: multumesc din suflet prietenului meu "1leuparcarea" de pe forum care mi-a trimis Jesus of Suburbia pe vremea aia. El mi-a dat startul. De cand ascultati Green Day ? - Pagina 5 376840


Ultima editare efectuata de catre Holden Cauldfield in Sam Sept 18, 2010 1:47 pm, editata de 1 ori
Holden Cauldfield
Holden Cauldfield
Punker!
Punker!

Numarul mesajelor : 380
Varsta : 30
masculin

Localizare : Arad, România

http://www.uta1945.ro

Sus In jos

De cand ascultati Green Day ? - Pagina 5 Empty Re: De cand ascultati Green Day ?

Mesaj Scris de romanian idiot Sam Sept 18, 2010 1:45 pm

eu ascult green day cam din....ianuarie De cand ascultati Green Day ? - Pagina 5 942345
la inceput am zis ca numai melodia 21 Guns imi place,apoi am descoperit si Jesus of Suburbia,American Idiot si multe altele.Dupa primele trei melodii ascultate,m-am dus direct in magazin si mi-am luat albumul American Idiot dar din greseala mi-am luat castul American Idot De cand ascultati Green Day ? - Pagina 5 942345 .Dupa o saptamana de ascultat castul,mi-am luat si CD-ul American Idot,fara sa mai gresesc de data aceasta De cand ascultati Green Day ? - Pagina 5 942345
romanian idiot
romanian idiot
American Idiot
American Idiot

Numarul mesajelor : 78
Varsta : 26
feminin

Localizare : Cluju`
Joburi/Distractii : sa ma holbez la conversi :p
Stare de spirit : like before the lobotomy

http://ghostwhispererromani.forumz.ro/index.htm

Sus In jos

De cand ascultati Green Day ? - Pagina 5 Empty Re: De cand ascultati Green Day ?

Mesaj Scris de lil.redundant Sam Sept 18, 2010 8:50 pm

iti plac primele 2 albume/ albumuri? wtf cum naiba se zice
lil.redundant
lil.redundant
News Girl
News Girl

Numarul mesajelor : 2467
Varsta : 29
feminin

Localizare : bucuresti- avem di tati
Joburi/Distractii : whisky and tequilla are my best friends !
Stare de spirit : URASC BLOODY MARY ! E UN CACAT

Sus In jos

De cand ascultati Green Day ? - Pagina 5 Empty Re: De cand ascultati Green Day ?

Mesaj Scris de romanian idiot Sam Sept 18, 2010 8:58 pm

da imi plac De cand ascultati Green Day ? - Pagina 5 942345
si se zice albume De cand ascultati Green Day ? - Pagina 5 942345
romanian idiot
romanian idiot
American Idiot
American Idiot

Numarul mesajelor : 78
Varsta : 26
feminin

Localizare : Cluju`
Joburi/Distractii : sa ma holbez la conversi :p
Stare de spirit : like before the lobotomy

http://ghostwhispererromani.forumz.ro/index.htm

Sus In jos

De cand ascultati Green Day ? - Pagina 5 Empty Re: De cand ascultati Green Day ?

Mesaj Scris de vlad Sam Sept 18, 2010 9:02 pm

lil.redundant a scris:iti plac primele 2 albume/ albumuri? wtf cum naiba se zice

multe succesuri le-au adus albumurile alea =)
vlad
vlad
perfectly imprefect
perfectly imprefect

Numarul mesajelor : 1834
Varsta : 30
masculin

Localizare : Iasi

Sus In jos

De cand ascultati Green Day ? - Pagina 5 Empty Re: De cand ascultati Green Day ?

Mesaj Scris de Mariuca xD Vin Oct 29, 2010 9:35 pm

Ascult Green day de cand ma stiu De cand ascultati Green Day ? - Pagina 5 38591
Adica tatalui meu i-au placut de cand eram mica si fie ca vroiam sau nu tot punea el melodii si le ascultam De cand ascultati Green Day ? - Pagina 5 38591
Deci pot sa zic ca ascult green day de minim 10 ani :)
Mariuca xD
Mariuca xD
American Idiot
American Idiot

Numarul mesajelor : 57
Varsta : 28
feminin

Localizare : Hell.
Stare de spirit : :)

https://www.facebook.com/Mariucaaaa

Sus In jos

De cand ascultati Green Day ? - Pagina 5 Empty Re: De cand ascultati Green Day ?

Mesaj Scris de Holden Cauldfield Vin Oct 29, 2010 9:42 pm

Ce interesant sa ai in familie o ruda care asculta Green Day si sa inveti de la acea persoana, mai ales cand acea persoana iti este tata. Eu personal mi-am format singur gusturile fara sa fiu aproape deloc influientat, dar recunosc ca tata este motivul pentru care maine o sa vin ragusit acasa de la meci si tot el este motivul pentru care stiu ce inseamna rock, sau in general muzica de calitate. Taicamiu este fan Phoenix, cred ca am mers la o multime de concerte ale lor si sa nu mai zic ca are toata discografia. Cand eram mic il admiram pentru gusturile lui, dar odata ce am ajuns la o maturitate cat de cat mi-am dat seama ca este enervant incercand sa imi impuna tot ce asculta el si devenea si mai enervant cand asculta aceleasi melodii. Pe el nu l-am inteles din mai multe motive, dar si eu fac la fel doar ca nu deranjez pe altii.
Holden Cauldfield
Holden Cauldfield
Punker!
Punker!

Numarul mesajelor : 380
Varsta : 30
masculin

Localizare : Arad, România

http://www.uta1945.ro

Sus In jos

De cand ascultati Green Day ? - Pagina 5 Empty Re: De cand ascultati Green Day ?

Mesaj Scris de ZipercooDe Vin Oct 29, 2010 10:31 pm

Ascult Green Day de cand ma stiu :]]]
SUNT fan Green Day din vara lui 2009, cand imi placea mult Wake Me Up Wen September Ends si Holiday. Apoi m-am mutat la o scoala civilizata si am inceput sa ascult Jesus of Suburbia si American Idiot. Anu` trecut pe vremea asta le descarcam toate melodiile :]]]
ZipercooDe
ZipercooDe
Welcome To Paradise
Welcome To Paradise

Numarul mesajelor : 28
Varsta : 26
feminin

Localizare : Pitesti
Stare de spirit : Weee!

Sus In jos

De cand ascultati Green Day ? - Pagina 5 Empty Re: De cand ascultati Green Day ?

Mesaj Scris de Mariuca xD Sam Oct 30, 2010 9:17 am

Holden Cauldfield a scris:Ce interesant sa ai in familie o ruda care asculta Green Day si sa inveti de la acea persoana, mai ales cand acea persoana iti este tata. Eu personal mi-am format singur gusturile fara sa fiu aproape deloc influientat, dar recunosc ca tata este motivul pentru care maine o sa vin ragusit acasa de la meci si tot el este motivul pentru care stiu ce inseamna rock, sau in general muzica de calitate. Taicamiu este fan Phoenix, cred ca am mers la o multime de concerte ale lor si sa nu mai zic ca are toata discografia. Cand eram mic il admiram pentru gusturile lui, dar odata ce am ajuns la o maturitate cat de cat mi-am dat seama ca este enervant incercand sa imi impuna tot ce asculta el si devenea si mai enervant cand asculta aceleasi melodii. Pe el nu l-am inteles din mai multe motive, dar si eu fac la fel doar ca nu deranjez pe altii.

Sincer nu am fost total influentata de tata adica sunt multe formatii care lui ii plac si mie nu, dar green day banuiesc ca asi fi ascultat oricum poate asi fi aflat mai tarziu de ei dar tot asi fi ascultat De cand ascultati Green Day ? - Pagina 5 38591
Apropo si mama e extra mare fan Phoenix, si are o gramada de cd-uri dar nu cred ca are toata discografia De cand ascultati Green Day ? - Pagina 5 11237?
Oricum Green Day rocks De cand ascultati Green Day ? - Pagina 5 850118
Mariuca xD
Mariuca xD
American Idiot
American Idiot

Numarul mesajelor : 57
Varsta : 28
feminin

Localizare : Hell.
Stare de spirit : :)

https://www.facebook.com/Mariucaaaa

Sus In jos

De cand ascultati Green Day ? - Pagina 5 Empty Re: De cand ascultati Green Day ?

Mesaj Scris de Holden Cauldfield Sam Oct 30, 2010 9:28 am

Deci tot familionul e cu rock-ul la tine? De cand ascultati Green Day ? - Pagina 5 942345
Cred ca surprinderea mi-ar produce un soc daca as vedea-o si pe maicamea ascultand rock.
Pe mine tata n-a reusit sa ma influienteze pentru ca am fost mereu incapatanat si am avut o parerea proasta despre el. Oricum ceea ce trebuia sa inteleg am inteles si asta e important. Am o baza buna.
Holden Cauldfield
Holden Cauldfield
Punker!
Punker!

Numarul mesajelor : 380
Varsta : 30
masculin

Localizare : Arad, România

http://www.uta1945.ro

Sus In jos

De cand ascultati Green Day ? - Pagina 5 Empty Re: De cand ascultati Green Day ?

Mesaj Scris de Mariuca xD Sam Oct 30, 2010 9:31 am

O da ~
Poi ce asculta mama ta ? De cand ascultati Green Day ? - Pagina 5 38591
Mariuca xD
Mariuca xD
American Idiot
American Idiot

Numarul mesajelor : 57
Varsta : 28
feminin

Localizare : Hell.
Stare de spirit : :)

https://www.facebook.com/Mariucaaaa

Sus In jos

De cand ascultati Green Day ? - Pagina 5 Empty Re: De cand ascultati Green Day ?

Mesaj Scris de Holden Cauldfield Sam Oct 30, 2010 10:06 am

Sincer, mama mea asculta mai mult folk (si pe ea o deranjaza modul in care isi asculta tata aceleasi piese de fiecare data, mai ales ca il cunoaste de mai devreme decat mine). Daca ar fi sa nominalizez un artist care stiu ca ii place... cred ca Tatiana Stepa.
Holden Cauldfield
Holden Cauldfield
Punker!
Punker!

Numarul mesajelor : 380
Varsta : 30
masculin

Localizare : Arad, România

http://www.uta1945.ro

Sus In jos

De cand ascultati Green Day ? - Pagina 5 Empty Re: De cand ascultati Green Day ?

Mesaj Scris de Sehrain Dum Noi 07, 2010 4:14 pm

ascult Green Day de ani buni dar nu ascultam foarte mult..pe urma acum vreo 6 luni m-am imprietenit cu niste fiinte deosebite si stiu ca mi-au redeschis apetitul sa ascult..Si mi-am luat albumele [de pe net din pacate..] si am inceput sa ascult ca lumea.. De cand ascultati Green Day ? - Pagina 5 38591
Sehrain
Sehrain
American Idiot
American Idiot

Numarul mesajelor : 114
Varsta : 33
feminin

Localizare : undeva langa jimmy...

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889

Sus In jos

De cand ascultati Green Day ? - Pagina 5 Empty Re: De cand ascultati Green Day ?

Mesaj Scris de GDCrystyna Dum Noi 21, 2010 9:24 pm

Pai in 2006 am aflat de Green Day de la o prietena, iar prima melodie pe care am ascultat-o a fost American Idiot. Mi-a placut (si inca imi place foarte mult ) Au urmat Boulevard of broken dreams si toate melodiile de pe album........Chiar nu pot sa spun care melodie e preferata mea....imi plac foarte multe De cand ascultati Green Day ? - Pagina 5 376840
GDCrystyna
GDCrystyna

Numarul mesajelor : 1
Varsta : 30
feminin

Localizare : Bucuresti
Stare de spirit : Ma plictisesc de plictiseala

Sus In jos

De cand ascultati Green Day ? - Pagina 5 Empty Re: De cand ascultati Green Day ?

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 5 din 6 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum