Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Fani Green Day , chitaristi incepatori

3 participan?i

In jos

Fani Green Day , chitaristi incepatori Empty Fani Green Day , chitaristi incepatori

Mesaj Scris de denn1s Lun Ian 28, 2013 9:08 pm

Salutare ! Sunt in cautare de fani Green Day care doresc sa initieze o trupa in stilul GD . Sunt din Tm, am 17 ani,de 1 an jumatate, aproape , cant la chitara acustica si nu de mult timp m'am apucat de electrica .Prefer ca si doritorii de trupa sa fie mai pe la inceput cu chitara ca si mine si sa aiba scule (chitara ,amp , set tobe, sala etc.) .....deci cine se incadreaza sa lase un mesaj ..Multumesc ! Fani Green Day , chitaristi incepatori 850118
denn1s
denn1s
Welcome To Paradise
Welcome To Paradise

Numarul mesajelor : 3
Varsta : 28
masculin

Localizare : Timisoara
Joburi/Distractii : Chitara, desen, cantat
Stare de spirit : no stress

Sus In jos

Fani Green Day , chitaristi incepatori Empty Re: Fani Green Day , chitaristi incepatori

Mesaj Scris de Griig_Day Joi Feb 21, 2013 9:53 am

Eu as vrea dar nu prea merge am 13 ani....sunt din galati...si stiu sa cant lachitara Fani Green Day , chitaristi incepatori 38591
Griig_Day
Griig_Day
Welcome To Paradise
Welcome To Paradise

Numarul mesajelor : 4
Varsta : 24
masculin

Localizare : galati
Stare de spirit : Oh baby baby it's FUCK TIME!!!

Sus In jos

Fani Green Day , chitaristi incepatori Empty Re: Fani Green Day , chitaristi incepatori

Mesaj Scris de Grig Lun Mar 25, 2013 7:31 pm

Io' stau mai aproape daca ajuta cu ceva=))
avatar
Grig
Longview
Longview

Numarul mesajelor : 206
Varsta : 25
masculin

Localizare : Cluj-Napoca

Sus In jos

Fani Green Day , chitaristi incepatori Empty Re: Fani Green Day , chitaristi incepatori

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum