Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Cele mai subapreciate melodii Green Day

+15
ad3.
crysty14
Mihai punk
PunkRock Girl
runaway_angel
Geosh
CarmenPunkGirl
Spy34
Volt
Redy2a
Telecaster
Bughy
lil.redundant
dookie.the.third
vlad
19 participan?i

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

Cele mai subapreciate melodii Green Day - Pagina 2 Empty Re: Cele mai subapreciate melodii Green Day

Mesaj Scris de Redy2a Mier Aug 04, 2010 9:28 pm

Mihai punk a scris:

Agreed si mai adauga si albumele 39/Smooth si Kerplunk ( bine de pe kerplunk face exceptie Welcome to paradais si 2000light years away ) nu imi place ca de pe albumele 39/Smooth si Kerplunk nicio melodie nu a fost transformata in singel ( exceptand Welcome to paradise ca au schimbat-o pentru Dookie )
Vlad eu nu cred ca Boulevard of broken dreams e o melodie subapreciata de media deoarece a ocupat locul 1 in topurile internationale si americane iar in america a stat o jumatate de an melodia asta pe locul 1 in topul Billboard 100
O,Doamne!Tie nu iti plac albumele alea pentru ca Green Day nu au "singel"-uri.Nu ma asteptam la altceva Cele mai subapreciate melodii Green Day - Pagina 2 52641.
P.S.:E single.
Redy2a
Redy2a
Fanatic
Fanatic

Numarul mesajelor : 613
Varsta : 28
masculin

Localizare : Acasă.
Joburi/Distractii : Găsitul fanilor GD și readucerea lor împreună!
Stare de spirit : Nu prea bine...

http://punkislivingdead.blogspot.com/

Sus In jos

Cele mai subapreciate melodii Green Day - Pagina 2 Empty Re: Cele mai subapreciate melodii Green Day

Mesaj Scris de Mihai punk Mier Aug 04, 2010 9:35 pm

Redy2a a scris:
Mihai punk a scris:

Agreed si mai adauga si albumele 39/Smooth si Kerplunk ( bine de pe kerplunk face exceptie Welcome to paradais si 2000light years away ) nu imi place ca de pe albumele 39/Smooth si Kerplunk nicio melodie nu a fost transformata in singel ( exceptand Welcome to paradise ca au schimbat-o pentru Dookie )
Vlad eu nu cred ca Boulevard of broken dreams e o melodie subapreciata de media deoarece a ocupat locul 1 in topurile internationale si americane iar in america a stat o jumatate de an melodia asta pe locul 1 in topul Billboard 100
O,Doamne!Tie nu iti plac albumele alea pentru ca Green Day nu au "singel"-uri.Nu ma asteptam la altceva Cele mai subapreciate melodii Green Day - Pagina 2 52641.
P.S.:E single.

nu e faza ca mie nu imi plac albumele dar puteau sa faca si ei un videoclip la o melodie de pe acele albume si sa o faca single ca fanii ce provin din generatii mai tinere sa nu cunoasca doar albumele de la Dookie pana la 21st CB
Mihai punk
Mihai punk
Longview
Longview

Numarul mesajelor : 173
Varsta : 29
masculin

Localizare : Targoviste
Joburi/Distractii : Cantat,Teatru,sa fiu o bataie de cap
Stare de spirit : Chiar esti disperat sa afli?

Sus In jos

Cele mai subapreciate melodii Green Day - Pagina 2 Empty Re: Cele mai subapreciate melodii Green Day

Mesaj Scris de runaway_angel Mier Aug 04, 2010 9:40 pm

a fi fan inseamna a le cunoaste toate albumele, toate melodiile, a le invata cantecele la chitara,a fredona melodiile lor Cele mai subapreciate melodii Green Day - Pagina 2 38591

acum, daca nu e single, inseamna ca nu e o melodie excelenta? sau ca nu e cunoscuta ?
runaway_angel
runaway_angel
Fanatic
Fanatic

Numarul mesajelor : 667
Varsta : 28
feminin

Localizare : Murder City
Joburi/Distractii : TRILLIE
Stare de spirit : hate mosquitos

https://www.facebook.com/?ref=home#!/profile.php?id=1389745065

Sus In jos

Cele mai subapreciate melodii Green Day - Pagina 2 Empty Re: Cele mai subapreciate melodii Green Day

Mesaj Scris de Mihai punk Mier Aug 04, 2010 9:43 pm

runaway_angel a scris:a fi fan inseamna a le cunoaste toate albumele, toate melodiile, a le invata cantecele la chitara,a fredona melodiile lor Cele mai subapreciate melodii Green Day - Pagina 2 38591

acum, daca nu e single, inseamna ca nu e o melodie excelenta? sau ca nu e cunoscuta ?

ca nu e cunoscuta daca faceau o melodie de pe primele lor 2 albume single le mareau popularitatea albumelor si poate numai erau neglijate de media
Mihai punk
Mihai punk
Longview
Longview

Numarul mesajelor : 173
Varsta : 29
masculin

Localizare : Targoviste
Joburi/Distractii : Cantat,Teatru,sa fiu o bataie de cap
Stare de spirit : Chiar esti disperat sa afli?

Sus In jos

Cele mai subapreciate melodii Green Day - Pagina 2 Empty Re: Cele mai subapreciate melodii Green Day

Mesaj Scris de dookie.the.third Mier Aug 04, 2010 10:01 pm

Si daca le-ai fi dat tu bani...
dookie.the.third
dookie.the.third
Puncy
Puncy

Numarul mesajelor : 756
Varsta : 28
feminin

Localizare : Acolo

Sus In jos

Cele mai subapreciate melodii Green Day - Pagina 2 Empty Re: Cele mai subapreciate melodii Green Day

Mesaj Scris de BlackMarket312 Mier Aug 04, 2010 10:03 pm

ma... daca chiar ajunge o trupa sa iti placa primu lucru pe care il faci e sa le iei discografia cel putin eu asa am facut a 2-a zi cand am auzit de green day le-am luat tot ce am putut gasi pe net si am ascultat tot si cred ca asa fac majoritatea fanilor deci nu au cum sa aiba melodii de care sa nu se stie deloc atata timp cat fac parte dintr-un album
BlackMarket312
BlackMarket312
Pensionar
Pensionar

Numarul mesajelor : 806
Varsta : 29
masculin

Localizare : Valcea
Joburi/Distractii : beeing drunk as fuck
Stare de spirit : ready 2 rock!

Sus In jos

Cele mai subapreciate melodii Green Day - Pagina 2 Empty Re: Cele mai subapreciate melodii Green Day

Mesaj Scris de ad3. Mier Aug 04, 2010 10:12 pm

lil.redundant a scris:wake me up era super difuzata cand a aparut

stiu, dar acum nu mai e. si la emisiuni de genu' Green Day special sau eu stiu... ma enervez cand baga Geek Stink Breath sau altele asa ... si nu baga wake me up care e geniala si melodia si videoclipu'
ad3.
ad3.
Outsider
Outsider

Numarul mesajelor : 916
Varsta : 29
feminin

Localizare : Soviet Russia
Joburi/Distractii : In Soviet Russia, fun is having YOU
Stare de spirit : In Soviet Russia, bad mood is in YOU

Sus In jos

Cele mai subapreciate melodii Green Day - Pagina 2 Empty Re: Cele mai subapreciate melodii Green Day

Mesaj Scris de lil.redundant Mier Aug 04, 2010 10:14 pm

baga vechituri ? cu atat mai bine yay
lil.redundant
lil.redundant
News Girl
News Girl

Numarul mesajelor : 2467
Varsta : 29
feminin

Localizare : bucuresti- avem di tati
Joburi/Distractii : whisky and tequilla are my best friends !
Stare de spirit : URASC BLOODY MARY ! E UN CACAT

Sus In jos

Cele mai subapreciate melodii Green Day - Pagina 2 Empty Re: Cele mai subapreciate melodii Green Day

Mesaj Scris de Telecaster Joi Aug 05, 2010 1:03 am

Mihai punk a scris:
runaway_angel a scris:a fi fan inseamna a le cunoaste toate albumele, toate melodiile, a le invata cantecele la chitara,a fredona melodiile lor Cele mai subapreciate melodii Green Day - Pagina 2 38591

acum, daca nu e single, inseamna ca nu e o melodie excelenta? sau ca nu e cunoscuta ?

ca nu e cunoscuta daca faceau o melodie de pe primele lor 2 albume single le mareau popularitatea albumelor si poate numai erau neglijate de media

normal, marele mihai decide cum se negociaza contractele si ce piese ajung unde. tu crezi ca milioanele de exemplare dookie s-au vandut asa la intamplare. crezi ca oficialii reprise au ales green day la un spin the bottle la care concurau alte trupe. ne intoarcem la gradina de care pomeneai acum 2-3 saptamani "zeule"!
Telecaster
Telecaster
Fan Adevarat
Fan Adevarat

Numarul mesajelor : 581
Varsta : 30
masculin

Localizare : Bucuresti
Stare de spirit : "eu nu vreau bani nu vreau nimic"

Sus In jos

Cele mai subapreciate melodii Green Day - Pagina 2 Empty Re: Cele mai subapreciate melodii Green Day

Mesaj Scris de Geosh Joi Aug 05, 2010 8:06 am

aa de media, nu stiu....daca stau bine si ma gandesc, castaway nu a fost bagata in seama foarte mult Cele mai subapreciate melodii Green Day - Pagina 2 52641
Geosh
Geosh
American Idiot
American Idiot

Numarul mesajelor : 86
Varsta : 27
feminin

Localizare : Constanta
Joburi/Distractii : Muzica rock,Green Day,prietenii :X
Stare de spirit : Kill yourself!

Sus In jos

Cele mai subapreciate melodii Green Day - Pagina 2 Empty Re: Cele mai subapreciate melodii Green Day

Mesaj Scris de BeforeTheLobotomy Joi Sept 01, 2011 9:53 am

Bughy a scris:e adevarat. warning e al doilea album green day in lista preferintelor mele. dupa american idiot
Sie eu cred la fel Cele mai subapreciate melodii Green Day - Pagina 2 850118

Redy2a a scris:Cred ca cele mai subapreciate melodii GD sunt cele de pe Warning.Este un album minunat,despre oameni,si nici dracu' nu-l baga in seama.
STIU Cele mai subapreciate melodii Green Day - Pagina 2 228320

Nu stiu de ce, DAR OAMENII S-AU TAMPIT DE TOT...asculta tot ce e comercial, nu mai apreciaza muzica buna..Warning e cel mai bun exemplu.. Cele mai subapreciate melodii Green Day - Pagina 2 807199
BeforeTheLobotomy
BeforeTheLobotomy
American Idiot
American Idiot

Numarul mesajelor : 77
Varsta : 26
feminin

Localizare : Murder City
Joburi/Distractii : Green Day Fan 24/24 :D
Stare de spirit : drunk as fuck

Sus In jos

Cele mai subapreciate melodii Green Day - Pagina 2 Empty Re: Cele mai subapreciate melodii Green Day

Mesaj Scris de Grig Joi Sept 01, 2011 12:32 pm

Mie cel mai bun mi se pare Nimrod dar fiecare cu parerea lui :)
avatar
Grig
Longview
Longview

Numarul mesajelor : 206
Varsta : 25
masculin

Localizare : Cluj-Napoca

Sus In jos

Cele mai subapreciate melodii Green Day - Pagina 2 Empty :D

Mesaj Scris de BeforeTheLobotomy Mar Sept 27, 2011 3:05 pm

Grig a scris:Mie cel mai bun mi se pare Nimrod dar fiecare cu parerea lui :)
okay gata, imi schimb parerea (dupa 2 sapt de ascultat Nimrod) AI DREPTATE! Cele mai subapreciate melodii Green Day - Pagina 2 942345
dar cred ca Warning a fost mai putin promovat sau bagat in seama decat Nimrod care (doamne ajuta) a avut mare succes cu Good Riddance Cele mai subapreciate melodii Green Day - Pagina 2 556420 DAR DA, CHIAR ITI DAU DREPTATE MELODIILE CHIAR SUNT MAI BUNE Cele mai subapreciate melodii Green Day - Pagina 2 38591
BeforeTheLobotomy
BeforeTheLobotomy
American Idiot
American Idiot

Numarul mesajelor : 77
Varsta : 26
feminin

Localizare : Murder City
Joburi/Distractii : Green Day Fan 24/24 :D
Stare de spirit : drunk as fuck

Sus In jos

Cele mai subapreciate melodii Green Day - Pagina 2 Empty Re: Cele mai subapreciate melodii Green Day

Mesaj Scris de Paulica Mar Mai 29, 2012 9:21 pm

O sa zic:
Scattered,too much too soon, one for the razorbacks si multe altele..
Paulica
Paulica
Welcome To Paradise
Welcome To Paradise

Numarul mesajelor : 4
Varsta : 28
masculin

Localizare : Brasov
Joburi/Distractii : Skate

Sus In jos

Cele mai subapreciate melodii Green Day - Pagina 2 Empty Re: Cele mai subapreciate melodii Green Day

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum