Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Filme bune de vazut si revazut

+60
Sehrain
romanian idiot
Geosh
Telecaster
My Way
Mihai punk
N3xT.LeVeL
Redy2a
Calypso
Yoghi
dookie.the.third
Antttonia
bill16man
runaway_angel
ad3.
alice
Vladut
Riddles
Deekie
ReLaX
BlackMarket312
Aethen
AmericanIdiot
SaintJimmy
Whatsername26
Petrutz
Spy34
Dry Ice
GreenDayHolic
crysty14
HappyMask
Raluca
Cassy
lil.redundant
Ony'92
gdr
wtf
mazga
Nenoroshanu
PunkRock Girl
BulletForMyValentine
Flory_LP
Kinkehpunk
mike
^CoCoNuT~PaNcaKe^[Andy]
vlad
GDAboy
green_today
greenday_rulzzz
werdragon
teddy
arlequin_girl
2peu
Pnk^
rusoaica
suspicious
Claudiu
green_spook
CarmenPunkGirl
Bughy
64 participan?i

Pagina 14 din 23 Înapoi  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 18 ... 23  Urmatorul

In jos

Filme bune de vazut si revazut - Pagina 14 Empty Re: Filme bune de vazut si revazut

Mesaj Scris de lil.redundant Sam Dec 26, 2009 1:28 pm

da draga stiam si eu asta...dar ziceam asa pe viitor..ca sa stii si tu ce mai e prin romania ca vad ca taaare te mira ce au nemtii pacolo Filme bune de vazut si revazut - Pagina 14 942345 albume...imax...ei astea le avem si noi Filme bune de vazut si revazut - Pagina 14 770354
lil.redundant
lil.redundant
News Girl
News Girl

Numarul mesajelor : 2467
Varsta : 30
feminin

Localizare : bucuresti- avem di tati
Joburi/Distractii : whisky and tequilla are my best friends !
Stare de spirit : URASC BLOODY MARY ! E UN CACAT

Sus In jos

Filme bune de vazut si revazut - Pagina 14 Empty Re: Filme bune de vazut si revazut

Mesaj Scris de lil.redundant Lun Dec 28, 2009 12:42 am

o doamne...daca vreti un film cu o bunaciune..atunci uitativa la life as a house sau viata ca o casa..joaca bunocu asta in film

Filme bune de vazut si revazut - Pagina 14 243
lil.redundant
lil.redundant
News Girl
News Girl

Numarul mesajelor : 2467
Varsta : 30
feminin

Localizare : bucuresti- avem di tati
Joburi/Distractii : whisky and tequilla are my best friends !
Stare de spirit : URASC BLOODY MARY ! E UN CACAT

Sus In jos

Filme bune de vazut si revazut - Pagina 14 Empty Re: Filme bune de vazut si revazut

Mesaj Scris de CarmenPunkGirl Joi Dec 31, 2009 2:12 pm

Trebuie sa va uitat la serialul The Big Bang Theory. Are 3 sezoane. Al 3lea inca nu e complet.

Filme bune de vazut si revazut - Pagina 14 O_Big_Bang_Theory_Cast

Filme bune de vazut si revazut - Pagina 14 Big_bang_theory


The Big Bang Theory prezinta viata de zi cu zi a doi tineri fizicieni cu serioase probleme social-comportamentale. Chiar daca amandoi s-au mutat de acasa si locuiesc intr-un apartament inchiriat, Leonard si Sheldon sunt definitia perfecta, prototipul acelor tocilari geniali care impartasesc drept pasiuni comune fizica cuantica, jocurile pe calculator, benzile desenate si tot felul de astfel de pasiuni care nu ii incadreaza deloc la cuvantul "cool". In apartamentul vecin se muta Penny, o tanara frumusica si reprezentativa pentru confirmarea existentei samburelui de adevar din bancurile cu blonde, de care Leonard se indragosteste la prima vedere.

Cu toate ca este de acord cu aspectul ei fizic, Sheldon nu este deloc de acord cu prezenta ei in viata lor. Sheldon este acel maniac enervant, un Gica contra permanent, care il "ajuta" de multe ori sa isi piarda slujba. Comicul de limbaj si comicul de situatie reprezinta punctul forte al acestui serial despre doi soricei de laborator care nu au prea gustat cu adevarat viata pana in acest moment.


mai pe scurt..mori de ras Filme bune de vazut si revazut - Pagina 14 556420 incercati macar primele episoade si o sa le vreti si pe restu. Un episod are 20 de min Filme bune de vazut si revazut - Pagina 14 436275
CarmenPunkGirl
CarmenPunkGirl
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 4628
Varsta : 31
feminin

Localizare : Buzau/Brasov
Joburi/Distractii : trolling

Sus In jos

Filme bune de vazut si revazut - Pagina 14 Empty Re: Filme bune de vazut si revazut

Mesaj Scris de Raluca Sam Ian 02, 2010 12:26 pm

A, cred ca-l iau si eu Filme bune de vazut si revazut - Pagina 14 38591 pare fain, si mai ales ma atrage faptul ca episoadele au doar 20 de minute, ca la mai mult n-am rabdare sa ma uit :-"
Raluca
Raluca
Peacemaker
Peacemaker

Numarul mesajelor : 718
Varsta : 33
feminin

Localizare : Brasov
Stare de spirit : :)

Sus In jos

Filme bune de vazut si revazut - Pagina 14 Empty Re: Filme bune de vazut si revazut

Mesaj Scris de CarmenPunkGirl Sam Ian 02, 2010 12:27 pm

Ador episoadele scurte Filme bune de vazut si revazut - Pagina 14 942345 din aceiasi cauza...n-am radbare Filme bune de vazut si revazut - Pagina 14 942345

Abia astept sa mai apara episoade Filme bune de vazut si revazut - Pagina 14 436275
CarmenPunkGirl
CarmenPunkGirl
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 4628
Varsta : 31
feminin

Localizare : Buzau/Brasov
Joburi/Distractii : trolling

Sus In jos

Filme bune de vazut si revazut - Pagina 14 Empty Re: Filme bune de vazut si revazut

Mesaj Scris de PunkRock Girl Dum Ian 03, 2010 9:20 pm

In filmul High Fidelity sunt mentionati si Green Day de vreo 2 ori Filme bune de vazut si revazut - Pagina 14 698357
PunkRock Girl
PunkRock Girl
Whatsername
Whatsername

Numarul mesajelor : 1067
Varsta : 29
feminin

Localizare : Constanța
Joburi/Distractii : tehnologia desfacerii unei conserve fara a ma stropi de ulei
Stare de spirit : stresata

http://dashing-kiss.hi5.com

Sus In jos

Filme bune de vazut si revazut - Pagina 14 Empty Re: Filme bune de vazut si revazut

Mesaj Scris de lil.redundant Dum Ian 03, 2010 9:31 pm

doamne de o sapt ma chinui sa rezerv si eu bilete la avatar si nu sunt locuuuri ~X(
lil.redundant
lil.redundant
News Girl
News Girl

Numarul mesajelor : 2467
Varsta : 30
feminin

Localizare : bucuresti- avem di tati
Joburi/Distractii : whisky and tequilla are my best friends !
Stare de spirit : URASC BLOODY MARY ! E UN CACAT

Sus In jos

Filme bune de vazut si revazut - Pagina 14 Empty Re: Filme bune de vazut si revazut

Mesaj Scris de alice Dum Ian 03, 2010 11:58 pm

am fost eu la avatar si e ... socant
l`am vazut o data si mai vreau de 99 de ori
au lucrat 12 ani la el si e cel mai scump film facut vreodata


si in legatura cu filmu ala life as a house si eu ma uitasem , dar pt baiat...era gorgeous...si avea tricou cu metallica Filme bune de vazut si revazut - Pagina 14 942345 Filme bune de vazut si revazut - Pagina 14 698357
desi am cautat poze cu el si parca nu mai e asa dragut cand nu e punk Filme bune de vazut si revazut - Pagina 14 942345
alice
alice
American Idiot
American Idiot

Numarul mesajelor : 111
Varsta : 27
feminin

Localizare : craiova

Sus In jos

Filme bune de vazut si revazut - Pagina 14 Empty Re: Filme bune de vazut si revazut

Mesaj Scris de crysty14 Lun Ian 04, 2010 12:05 am

ok..am fost si eu la avatar. cu o zi in urma am fost si la 2012. ce film as revedea dintre astea doua..? clar 2012! nu ca ar fi fost cine stie ce film si nici pentru efecte, dar de mult nu mai m-am plictist la un film ca la avatar. acu na, fiecare cu parerea lui...
La avatar au fost niste efecte/peisaje incredibil, dar nu-mi plac filmele astea "fantastice", poate daia nu mi-a placut..


Un film cu adevarat extraordinar si care pot spune ca m-a marcat este Forest Gump!
avatar
crysty14
Fanatic
Fanatic

Numarul mesajelor : 610
Varsta : 33
masculin


Sus In jos

Filme bune de vazut si revazut - Pagina 14 Empty Re: Filme bune de vazut si revazut

Mesaj Scris de alice Lun Ian 04, 2010 12:14 am

stiu persoane care au vazut decat traileru si zic ca e cea mai mare prostie de film si ca nu pot sa`l suporte Suspect
daca nu iti plac filmele SF e altceva
alice
alice
American Idiot
American Idiot

Numarul mesajelor : 111
Varsta : 27
feminin

Localizare : craiova

Sus In jos

Filme bune de vazut si revazut - Pagina 14 Empty Re: Filme bune de vazut si revazut

Mesaj Scris de lil.redundant Lun Ian 04, 2010 9:27 am

mdea nici eu nu stiu ce sa zic Filme bune de vazut si revazut - Pagina 14 942345 nu imi surade ideea de ...oameni albastri and all that stuff...vorba lui cristi...mi se pare plictisitor...da nu am de gand sa imi ratez copilaria asa ca am sa ma duc sa vad filmul asta ...cand o sa pot..ca e full la imax..se duc astia ca nemancatii si nu vreau sa il vad pe ecran normal
lil.redundant
lil.redundant
News Girl
News Girl

Numarul mesajelor : 2467
Varsta : 30
feminin

Localizare : bucuresti- avem di tati
Joburi/Distractii : whisky and tequilla are my best friends !
Stare de spirit : URASC BLOODY MARY ! E UN CACAT

Sus In jos

Filme bune de vazut si revazut - Pagina 14 Empty Re: Filme bune de vazut si revazut

Mesaj Scris de bill16man Lun Ian 04, 2010 10:55 am

mno... fiecare cu gusturile lui asta nu se poate discuta, dar daca stam sa ne gandim putin si 2012 e film sf Filme bune de vazut si revazut - Pagina 14 942345 totusi tot ce are chesti care nu sar putea intampla(acuma nu stiu cat de creduli is unii) ceea ce se intampla in film.... deci asta inseamna sf, adica sf-ul nu inseamna numai aliens si alte planete ci tot ce tine de suprareal...
mie unu imi place tot ce inseamna sf Filme bune de vazut si revazut - Pagina 14 879979
am vazut si avatar si 2012 si le-as revedea pe ambele, si acuma astept si alte filme la fel de bune :)
bill16man
bill16man
Longview
Longview

Numarul mesajelor : 256
Varsta : 33
masculin

Localizare : Tulcea(satul cu semafoare)
Stare de spirit : punk

Sus In jos

Filme bune de vazut si revazut - Pagina 14 Empty Re: Filme bune de vazut si revazut

Mesaj Scris de Spy34 Lun Ian 04, 2010 11:36 am

eu am fost sa ma uit la Avatar si numai erau bilete :-l .

M-am dus pana la urma la Couples Retreat , si este o comedie f. reusita :)

Filme bune de vazut si revazut - Pagina 14 CouplesRetreat
Spy34
Spy34
Frumosu' de la marea neagra
Frumosu' de la marea neagra

Numarul mesajelor : 959
Varsta : 29
masculin

Localizare : Constanta
Joburi/Distractii : guitar
Stare de spirit : she went away and then I took a different path.

http://chuckkystory.hi5.com

Sus In jos

Filme bune de vazut si revazut - Pagina 14 Empty Re: Filme bune de vazut si revazut

Mesaj Scris de lil.redundant Lun Ian 04, 2010 11:41 am

de cand ziceati ca se lucreaza la avatar ??? o.O
lil.redundant
lil.redundant
News Girl
News Girl

Numarul mesajelor : 2467
Varsta : 30
feminin

Localizare : bucuresti- avem di tati
Joburi/Distractii : whisky and tequilla are my best friends !
Stare de spirit : URASC BLOODY MARY ! E UN CACAT

Sus In jos

Filme bune de vazut si revazut - Pagina 14 Empty Re: Filme bune de vazut si revazut

Mesaj Scris de crysty14 Lun Ian 04, 2010 3:24 pm

@bill16man
ziceam de filme fantastice, adica dastea cu omuleti albastri si tot felu de chestii dastea.
avatar
crysty14
Fanatic
Fanatic

Numarul mesajelor : 610
Varsta : 33
masculin


Sus In jos

Filme bune de vazut si revazut - Pagina 14 Empty Re: Filme bune de vazut si revazut

Mesaj Scris de Antttonia Lun Ian 04, 2010 3:47 pm

Un film cu adevarat extraordinar si care pot spune ca m-a marcat este Forest Gump!

Sunt de acord.Trebuie sa il vedeti pe asta Filme bune de vazut si revazut - Pagina 14 38591
Antttonia
Antttonia
American Idiot
American Idiot

Numarul mesajelor : 50
Varsta : 104
feminin


Sus In jos

Filme bune de vazut si revazut - Pagina 14 Empty Re: Filme bune de vazut si revazut

Mesaj Scris de bill16man Lun Ian 04, 2010 4:34 pm

@crysty14
am inteles intrun fel la ce te referi, dar eu am vrut sa inteleaga si altii ca filmele sf nus numai alea cu extrateresti, adica nu era adresat postul in expre pt u Filme bune de vazut si revazut - Pagina 14 770354

hmm... am mai vazut un film nou lansat in decembrie 2009 si e destul de reusit, "Americam virgin" e o comedie destul de reusita... mie mi-o placut daca vreti uitativa si zicetiva si voi parerea Filme bune de vazut si revazut - Pagina 14 770354 Filme bune de vazut si revazut - Pagina 14 38591
bill16man
bill16man
Longview
Longview

Numarul mesajelor : 256
Varsta : 33
masculin

Localizare : Tulcea(satul cu semafoare)
Stare de spirit : punk

Sus In jos

Filme bune de vazut si revazut - Pagina 14 Empty Re: Filme bune de vazut si revazut

Mesaj Scris de Deekie Lun Ian 04, 2010 4:54 pm

PunkRock Girl a scris:In filmul High Fidelity sunt mentionati si Green Day de vreo 2 ori Filme bune de vazut si revazut - Pagina 14 698357

da stiu,l-am vazut aseara..
da filmu a fost chiar naspa...mi-a dat asa o stare de deprimare Filme bune de vazut si revazut - Pagina 14 52641
Deekie
Deekie
Judge's Daughter
Judge's Daughter

Numarul mesajelor : 1455
Varsta : 29
feminin

Localizare : Arad
Joburi/Distractii : N-am.
Stare de spirit : I've seen MUCH better days.

http://deekiesblog.blogspot.com/

Sus In jos

Filme bune de vazut si revazut - Pagina 14 Empty Re: Filme bune de vazut si revazut

Mesaj Scris de PunkRock Girl Lun Ian 04, 2010 9:28 pm

si eu tot aseara, pe prima tv parca ... da, nu prea reusit, dar nu aveam ce face. si am fost foarte fericita sa aud de green day Filme bune de vazut si revazut - Pagina 14 983606
PunkRock Girl
PunkRock Girl
Whatsername
Whatsername

Numarul mesajelor : 1067
Varsta : 29
feminin

Localizare : Constanța
Joburi/Distractii : tehnologia desfacerii unei conserve fara a ma stropi de ulei
Stare de spirit : stresata

http://dashing-kiss.hi5.com

Sus In jos

Filme bune de vazut si revazut - Pagina 14 Empty Re: Filme bune de vazut si revazut

Mesaj Scris de ad3. Mar Ian 05, 2010 4:05 pm

mazga a scris:
3. incepand de maine ma duc la filmele (nu toate) din cadrul festivalului IPIFF. sper sa ajung sa vad Politist adjectiv, Cea mai fericita fata din lume si Nunta muta

^ stiu ca e cam vechi postul tau, dar nu ai mai spus nimic de chestia asta, sau poate n-am observat eu. in orice caz, eu am vazut Cea mai fericita fata din lume pe HBO si mi-a placut mult de tot. Mesajul e destul de bun . L-a mai vazut cineva ?
ad3.
ad3.
Outsider
Outsider

Numarul mesajelor : 916
Varsta : 30
feminin

Localizare : Soviet Russia
Joburi/Distractii : In Soviet Russia, fun is having YOU
Stare de spirit : In Soviet Russia, bad mood is in YOU

Sus In jos

Filme bune de vazut si revazut - Pagina 14 Empty Re: Filme bune de vazut si revazut

Mesaj Scris de mazga Mar Ian 05, 2010 5:36 pm

Am vazut Cea mai fericita fata din lume. E onorabil, intr-adevar, cu mesaj.
Pacala, versiunea noua, iarasi o adaptare foarte buna.
Politist, adjectiv n-am reusit sa-l vad, noroc ca il da in ianuarie pe HBO.
Amintiri din epoca de aur, Tache, Australia, Pescuit sportiv, Marilena de la P7, Lumea vazuta de Ion B.,Restul e tacere, Supravietuitorul, Valuri, etc. Doamne, sunt o gramada si sunt foarte bune!
Din pacate nu avem regizorii geniali de la Hollywood si nici efectele speciale Avatar style, dar scenariile sunt foarte bune si toate scripturile au un mesaj foarte coplesitor, sau cel putin de impact. Eu zic ca merita sa alegi intr-o zi un Mungiu in loc de James Cameron.
mazga
mazga
Fanatic
Fanatic

Numarul mesajelor : 617
Varsta : 32
feminin

Localizare : Constanța
Joburi/Distractii : Daca nu ne certam, nu facem nimic.
Stare de spirit : Oscilantă

http://www.formspring.me/Mazga

Sus In jos

Filme bune de vazut si revazut - Pagina 14 Empty Re: Filme bune de vazut si revazut

Mesaj Scris de Kinkehpunk Mar Ian 05, 2010 6:19 pm

Filme bune de vazut si revazut - Pagina 14 Soloistver2q



un film incredibil!
Kinkehpunk
Kinkehpunk
Fanatic
Fanatic

Numarul mesajelor : 657
Varsta : 32
masculin

Localizare : Constanta
Joburi/Distractii : Trupa/Bass
Stare de spirit : euforie maxima

Sus In jos

Filme bune de vazut si revazut - Pagina 14 Empty Re: Filme bune de vazut si revazut

Mesaj Scris de Raluca Mar Ian 05, 2010 8:14 pm

Kinkehpunk a scris:Filme bune de vazut si revazut - Pagina 14 Soloistver2q



un film incredibil!


demult vreau sa-l vad si eu dar nu-l gasisem atunci Filme bune de vazut si revazut - Pagina 14 11237 acum chiar trebuie sa-l iau
Raluca
Raluca
Peacemaker
Peacemaker

Numarul mesajelor : 718
Varsta : 33
feminin

Localizare : Brasov
Stare de spirit : :)

Sus In jos

Filme bune de vazut si revazut - Pagina 14 Empty Re: Filme bune de vazut si revazut

Mesaj Scris de bill16man Mier Ian 06, 2010 11:10 am

mno... deci pe asta as vrea sa il vad Filme bune de vazut si revazut - Pagina 14 38591 sper sa il gasesc Filme bune de vazut si revazut - Pagina 14 38591

@Kinkehpunk
poti sa pui si link-ul de pe imdb cu filmul te rog... ca apoi sa rog pe un admin al unui site de filme online sa il puna pe siteul lui sa ma ui de acolo la film Filme bune de vazut si revazut - Pagina 14 38591 (din cate stiu nu am voie sa fac reclama pe forum deci nu voi zice siteul decat in privat pt cei interesati Filme bune de vazut si revazut - Pagina 14 38591 )
bill16man
bill16man
Longview
Longview

Numarul mesajelor : 256
Varsta : 33
masculin

Localizare : Tulcea(satul cu semafoare)
Stare de spirit : punk

Sus In jos

Filme bune de vazut si revazut - Pagina 14 Empty Re: Filme bune de vazut si revazut

Mesaj Scris de Kinkehpunk Mier Ian 06, 2010 12:33 pm

Kinkehpunk
Kinkehpunk
Fanatic
Fanatic

Numarul mesajelor : 657
Varsta : 32
masculin

Localizare : Constanta
Joburi/Distractii : Trupa/Bass
Stare de spirit : euforie maxima

Sus In jos

Filme bune de vazut si revazut - Pagina 14 Empty Re: Filme bune de vazut si revazut

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 14 din 23 Înapoi  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 18 ... 23  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum