Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Filme bune de vazut si revazut

+60
Sehrain
romanian idiot
Geosh
Telecaster
My Way
Mihai punk
N3xT.LeVeL
Redy2a
Calypso
Yoghi
dookie.the.third
Antttonia
bill16man
runaway_angel
ad3.
alice
Vladut
Riddles
Deekie
ReLaX
BlackMarket312
Aethen
AmericanIdiot
SaintJimmy
Whatsername26
Petrutz
Spy34
Dry Ice
GreenDayHolic
crysty14
HappyMask
Raluca
Cassy
lil.redundant
Ony'92
gdr
wtf
mazga
Nenoroshanu
PunkRock Girl
BulletForMyValentine
Flory_LP
Kinkehpunk
mike
^CoCoNuT~PaNcaKe^[Andy]
vlad
GDAboy
green_today
greenday_rulzzz
werdragon
teddy
arlequin_girl
2peu
Pnk^
rusoaica
suspicious
Claudiu
green_spook
CarmenPunkGirl
Bughy
64 participan?i

Pagina 11 din 23 Înapoi  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17 ... 23  Urmatorul

In jos

Filme bune de vazut si revazut - Pagina 11 Empty Re: Filme bune de vazut si revazut

Mesaj Scris de lil.redundant Mar Noi 17, 2009 10:01 pm

o doamne cata coada era la casa de bilete la cinema la ...2012 Filme bune de vazut si revazut - Pagina 11 942345) trebuie sa il vad..am auzti ca are niste efecte dementiale
lil.redundant
lil.redundant
News Girl
News Girl

Numarul mesajelor : 2467
Varsta : 30
feminin

Localizare : bucuresti- avem di tati
Joburi/Distractii : whisky and tequilla are my best friends !
Stare de spirit : URASC BLOODY MARY ! E UN CACAT

Sus In jos

Filme bune de vazut si revazut - Pagina 11 Empty Re: Filme bune de vazut si revazut

Mesaj Scris de Bughy Mar Noi 17, 2009 10:03 pm

astept o varianta DVD Rip la 2012...cam-urile nu ma satisfac Filme bune de vazut si revazut - Pagina 11 942345
Bughy
Bughy
Squier user
Squier user

Numarul mesajelor : 2964
Varsta : 32
masculin

Localizare : Rasnov, Brasov
Joburi/Distractii : Chitarist

http://gdrbughy.wordpress.com

Sus In jos

Filme bune de vazut si revazut - Pagina 11 Empty Re: Filme bune de vazut si revazut

Mesaj Scris de BlackMarket312 Mar Noi 17, 2009 10:11 pm

Bughy a scris:astept o varianta DVD Rip la 2012...cam-urile nu ma satisfac Filme bune de vazut si revazut - Pagina 11 942345




si eu la fel, varumeo mia zis ca la vazut in bucuresti la cinema si a zis ca e foarte tare, cu foarte multe efecte in fine a zis ca e un film de nota 10 abia astept sa il pot vedea si eu intr-o calitate acceptabila Filme bune de vazut si revazut - Pagina 11 376840
BlackMarket312
BlackMarket312
Pensionar
Pensionar

Numarul mesajelor : 806
Varsta : 29
masculin

Localizare : Valcea
Joburi/Distractii : beeing drunk as fuck
Stare de spirit : ready 2 rock!

Sus In jos

Filme bune de vazut si revazut - Pagina 11 Empty Re: Filme bune de vazut si revazut

Mesaj Scris de PunkRock Girl Mar Noi 17, 2009 10:12 pm

si eu cred ca merg duminica la cinema sa il vad :)
PunkRock Girl
PunkRock Girl
Whatsername
Whatsername

Numarul mesajelor : 1067
Varsta : 29
feminin

Localizare : Constanța
Joburi/Distractii : tehnologia desfacerii unei conserve fara a ma stropi de ulei
Stare de spirit : stresata

http://dashing-kiss.hi5.com

Sus In jos

Filme bune de vazut si revazut - Pagina 11 Empty Re: Filme bune de vazut si revazut

Mesaj Scris de Spy34 Mar Noi 17, 2009 10:14 pm

PunkRock Girl a scris:si eu cred ca merg duminica la cinema sa il vad :)

Cred ca ma bag si eu . Mergem?
Spy34
Spy34
Frumosu' de la marea neagra
Frumosu' de la marea neagra

Numarul mesajelor : 959
Varsta : 29
masculin

Localizare : Constanta
Joburi/Distractii : guitar
Stare de spirit : she went away and then I took a different path.

http://chuckkystory.hi5.com

Sus In jos

Filme bune de vazut si revazut - Pagina 11 Empty Re: Filme bune de vazut si revazut

Mesaj Scris de Vladut Mar Noi 17, 2009 10:28 pm

Hi inainte de toate Sunt nou pe forum.Daca vreti sa aflati mai multe despre mine intrati pe www.red...e.com(glumesc). Sunt var cu Mistosi( Claudiu) si prieten cu bughy(crek). Un film bun pe care l-am vazut este G.I.GOE -The Rise of Cobra mie mi-a placut:)
Vladut
Vladut
Welcome To Paradise
Welcome To Paradise

Numarul mesajelor : 2
Varsta : 31
masculin

Localizare : Jud Brasov-Oras Rasnov-Cartier ISR
Joburi/Distractii : Nush
Stare de spirit : Buenos

Sus In jos

Filme bune de vazut si revazut - Pagina 11 Empty Re: Filme bune de vazut si revazut

Mesaj Scris de Deekie Mier Noi 18, 2009 12:53 am

calumea sa fi var cu claudiu Filme bune de vazut si revazut - Pagina 11 436275
eu recomand Room 1408 Filme bune de vazut si revazut - Pagina 11 376840
Deekie
Deekie
Judge's Daughter
Judge's Daughter

Numarul mesajelor : 1455
Varsta : 29
feminin

Localizare : Arad
Joburi/Distractii : N-am.
Stare de spirit : I've seen MUCH better days.

http://deekiesblog.blogspot.com/

Sus In jos

Filme bune de vazut si revazut - Pagina 11 Empty Re: Filme bune de vazut si revazut

Mesaj Scris de alice Mier Noi 18, 2009 12:57 am

cum e ala?

si apartment 1303 e misto Filme bune de vazut si revazut - Pagina 11 942345
gen the grudge
alice
alice
American Idiot
American Idiot

Numarul mesajelor : 111
Varsta : 27
feminin

Localizare : craiova

Sus In jos

Filme bune de vazut si revazut - Pagina 11 Empty Re: Filme bune de vazut si revazut

Mesaj Scris de Deekie Mier Noi 18, 2009 1:04 am

ma referam la film


Bazat pe o poveste reala, filmul "The Haunting in Connecticut" este un horror in centrul caruia se afla familia Campbell, al carei fiu adolescent pe nume Matt este diagnosticat cu cancer si trimis sa urmeze un tratament medical adecvat in nordul statului Connecticut. Fortati sa se mute intr-o noua locuinta, situata in apropierea clinicii in care trebuie sa fie tratat Matt, sotii Sara si Peter Campbell constata ca fiul lor este din ce in ce mai afectat de activitatea paranormala ce pare sa se desfasoare in interiorul si in exteriorul casei si, desi pun initial pe seama stress-ului cauzat de maladie evenimentele supranaturale violente care il implica pe Matt, fac cercetari si descopera ca s-au mutat de fapt intr-o fosta morga cu un istoric intunecat.

Fiind disperata, Sara apeleaza la ajutorul unui preot enigmatic pe nume Nicholas Popescu, care sa exorcizeze casa de fantome, dar starea de sanatate a adolescentului Matt se inrautateste brusc si inexplicabil si vietile tuturor sunt puse in mare pericol.
Riddles
Riddles
Longview
Longview

Numarul mesajelor : 254
Varsta : 34
masculin

Localizare : Targoviste, Bucuresti
Joburi/Distractii : Rock music, art, movies, gaming...
Stare de spirit : dreaming

https://www.youtube.com/user/RiddlesDreamer

Sus In jos

Filme bune de vazut si revazut - Pagina 11 Empty Re: Filme bune de vazut si revazut

Mesaj Scris de Deekie Lun Noi 23, 2009 3:11 pm

mersi riddles Filme bune de vazut si revazut - Pagina 11 376840
tre sa-l vad intr-o zi
Deekie
Deekie
Judge's Daughter
Judge's Daughter

Numarul mesajelor : 1455
Varsta : 29
feminin

Localizare : Arad
Joburi/Distractii : N-am.
Stare de spirit : I've seen MUCH better days.

http://deekiesblog.blogspot.com/

Sus In jos

Filme bune de vazut si revazut - Pagina 11 Empty Re: Filme bune de vazut si revazut

Mesaj Scris de CarmenPunkGirl Mar Noi 24, 2009 8:53 pm

Am vazut si eu acum Twillight - New Moon
Si mi-a placut Filme bune de vazut si revazut - Pagina 11 436275 Finalul e foarte..impresionant
CarmenPunkGirl
CarmenPunkGirl
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 4628
Varsta : 31
feminin

Localizare : Buzau/Brasov
Joburi/Distractii : trolling

Sus In jos

Filme bune de vazut si revazut - Pagina 11 Empty Re: Filme bune de vazut si revazut

Mesaj Scris de AmericanIdiot Mar Noi 24, 2009 9:33 pm

bella ramane cu edward...in 4 o sa faca un copil kre o sa creasca cat altii in 7 ji o sa ramana cu jacob :-j na finalu povestii:))
AmericanIdiot
AmericanIdiot
Punker!
Punker!

Numarul mesajelor : 344
Varsta : 113
feminin

Localizare : Arad
Stare de spirit : I feel good \:D/

Sus In jos

Filme bune de vazut si revazut - Pagina 11 Empty Re: Filme bune de vazut si revazut

Mesaj Scris de Deekie Sam Noi 28, 2009 11:42 pm

riddles,filmu a fost genial da si foaaaaaaaarte creepy Filme bune de vazut si revazut - Pagina 11 52641
da pe tipu ala de ce il chema popescu? Filme bune de vazut si revazut - Pagina 11 942345 ca am sarit din pat cand am vazut ca sa vad mai bine..
nu pot sa-ti spun ce senzatie am avut la final...ca astia de la "radio" au zis ca abia m-am sculat din somn...
maaa rog
Deekie
Deekie
Judge's Daughter
Judge's Daughter

Numarul mesajelor : 1455
Varsta : 29
feminin

Localizare : Arad
Joburi/Distractii : N-am.
Stare de spirit : I've seen MUCH better days.

http://deekiesblog.blogspot.com/

Sus In jos

Filme bune de vazut si revazut - Pagina 11 Empty Re: Filme bune de vazut si revazut

Mesaj Scris de Riddles Dum Noi 29, 2009 12:53 am

Mda... eu mai mult ma plictiseam cand m-am uitat Filme bune de vazut si revazut - Pagina 11 942345 daca nu erau efectele acustice atat de exagerate in scenele de suspans, ma lua somnul
Habar n-am de ce avea nume romanesc, actorul e de origine canadiana, in nici un caz nu e roman Filme bune de vazut si revazut - Pagina 11 79440
N-ar trebui sa te uiti la d-astea, poti ramane traumatizat Filme bune de vazut si revazut - Pagina 11 942345


Nu stiu cati ati vazut The Prestige, dar este un film excelent si interesant :)
Intrati pe site ca sa vedeti trailerul original




Robert Angier si Alfred Borden sunt doi tineri care isi invata trucurile meseriei de magician/iluzionist. Borden este cel indraznet, Angier este cel care nu isi asuma riscuri, merge pe ceea ce stie. In urma unui accident pe scena, provocat de Borden, Julia, sotia lui Angier, decedeaza. Intre cei doi se naste o animozitate si o concurenta care ii impinge pe cei doi pana la extrem, fiecare dorind sa descopere secretele celuilalt si sa-l ruineze. Angier nu poate suporta faptul ca Borden reuseste sa-si faca o familie alaturi de care traieste fericit (sau cel putin asa pare). Iar "competitia" aceasta ii aduce pe cei doi in punctul in care niciunul nu mai poate da inapoi.



Si acum un musical rock/fantezie/horror aparut in 2008



O epidemie devasteaza planeta, organele oamenilor nemaifacand fata si nevoia transplanturilor de organe creste. GeneCo o companie din domeniul biotehnologiei, profita de aceasta nevoie. Vanzarile de organe cresc, dar pentru cei care nu reusesc sa isi achite ratele, compania apeleaza la ajutorul recuperatorilor de organe, asasini talentati, ce trebuie sa returneze bunurile companiei cu orice pret.
Shilo Wallace este o tanara de 17 ani, ce sufera de o rara boala de sange. Ea este tinuta inchisa in casa de catre tatal ei, Nathan Wallace, ce doreste sa o protejeze de lumea inconjuratoare. Nathan are un secret, el este recuperator si urmatoarea sa victima este Blind Mag, cantareata de opera, nasa lui Shilo si o buna prietena a fostei sale sotii. Familia Largo este compusa din Presedintele GeneCO Rotti, fiica sa Amber si cei doi fii, Luigi si Pavi. Cum Rotti este pe moarte, cei trei copii se lupta pentru conducerea GeneCo. Povestile tuturor acestor personaje se intersecteaza si fuzioneaza in acest musical rock.


Ultima editare efectuata de catre Riddles in Dum Noi 29, 2009 3:31 pm, editata de 1 ori
Riddles
Riddles
Longview
Longview

Numarul mesajelor : 254
Varsta : 34
masculin

Localizare : Targoviste, Bucuresti
Joburi/Distractii : Rock music, art, movies, gaming...
Stare de spirit : dreaming

https://www.youtube.com/user/RiddlesDreamer

Sus In jos

Filme bune de vazut si revazut - Pagina 11 Empty Re: Filme bune de vazut si revazut

Mesaj Scris de Deekie Dum Noi 29, 2009 2:44 pm

n-am ramas traumatizata...m-am uitat la multe dinastea Filme bune de vazut si revazut - Pagina 11 942345
doar ca a fost super..
Deekie
Deekie
Judge's Daughter
Judge's Daughter

Numarul mesajelor : 1455
Varsta : 29
feminin

Localizare : Arad
Joburi/Distractii : N-am.
Stare de spirit : I've seen MUCH better days.

http://deekiesblog.blogspot.com/

Sus In jos

Filme bune de vazut si revazut - Pagina 11 Empty Re: Filme bune de vazut si revazut

Mesaj Scris de AmericanIdiot Dum Noi 29, 2009 2:51 pm

acum merg sa vad final destination 4 Filme bune de vazut si revazut - Pagina 11 436275
AmericanIdiot
AmericanIdiot
Punker!
Punker!

Numarul mesajelor : 344
Varsta : 113
feminin

Localizare : Arad
Stare de spirit : I feel good \:D/

Sus In jos

Filme bune de vazut si revazut - Pagina 11 Empty Re: Filme bune de vazut si revazut

Mesaj Scris de crysty14 Dum Noi 29, 2009 3:01 pm

mai bine nu mergi.. l-am vazut aseara..nu mi-a placut deloc. Exagerat la toate fazele, aceeasi poveste care devine plictisitoare..
Primu..hai si al doilea au fost intr-adevar foarte tari! Filme bune de vazut si revazut - Pagina 11 850118
avatar
crysty14
Fanatic
Fanatic

Numarul mesajelor : 610
Varsta : 33
masculin


Sus In jos

Filme bune de vazut si revazut - Pagina 11 Empty Re: Filme bune de vazut si revazut

Mesaj Scris de AmericanIdiot Dum Noi 29, 2009 7:31 pm

mie al 3-lea mi-a placut cel mai mult..asta a fost intradevar exagerat..numai bucati de carne Filme bune de vazut si revazut - Pagina 11 942345
AmericanIdiot
AmericanIdiot
Punker!
Punker!

Numarul mesajelor : 344
Varsta : 113
feminin

Localizare : Arad
Stare de spirit : I feel good \:D/

Sus In jos

Filme bune de vazut si revazut - Pagina 11 Empty Re: Filme bune de vazut si revazut

Mesaj Scris de Kinkehpunk Dum Noi 29, 2009 7:43 pm

van wilder 1, 2, 3
Kinkehpunk
Kinkehpunk
Fanatic
Fanatic

Numarul mesajelor : 657
Varsta : 32
masculin

Localizare : Constanta
Joburi/Distractii : Trupa/Bass
Stare de spirit : euforie maxima

Sus In jos

Filme bune de vazut si revazut - Pagina 11 Empty Re: Filme bune de vazut si revazut

Mesaj Scris de alice Mar Dec 01, 2009 12:02 pm

am vazut si eu new moon la cinema in buc
a fost foarte misto
dar astea aparute pe net acum se vad foarte prost
alice
alice
American Idiot
American Idiot

Numarul mesajelor : 111
Varsta : 27
feminin

Localizare : craiova

Sus In jos

Filme bune de vazut si revazut - Pagina 11 Empty Re: Filme bune de vazut si revazut

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 11 din 23 Înapoi  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17 ... 23  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum