Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Formatiile pe care le urati cel mai mult!

+60
chris
Hety
Holden Cauldfield
Anku.21
bill16man
Mariuca xD
Sehrain
CrazyRocker
xxholidayxx
Mihai punk
My Way
Telecaster
Geosh
Redy2a
Lady.in.Black
dookie.the.third
runaway_angel
Miss Vengeance
Darknet
Riddles
alice
ad3.
ReLaX
~Falling.Star~
GreenDayHolic
BlackMarket312
Aethen
Whatsername26
Petrutz
SaintJimmy
Dry Ice
Spy34
crysty14
ana.
Ony'92
Cassy
gdr
wtf
lil.redundant
werdragon
ripper
Deekie
PunkRock Girl
Volt
bb_girl
mazga
vlad
Flory_LP
^CoCoNuT~PaNcaKe^[Andy]
Kinkehpunk
mike
Grim_Cris
arlequin_girl
morPhine
green_spook
2peu
Claudiu
CarmenPunkGirl
Bughy
GDAboy
64 participan?i

Pagina 13 din 13 Înapoi  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

In jos

Formatiile pe care le urati cel mai mult! - Pagina 13 Empty Re: Formatiile pe care le urati cel mai mult!

Mesaj Scris de Grig Sam Feb 19, 2011 8:42 pm

numa stomacu'?Io fac febra daca aud manele si alte idiotenii din ziua de astazi Formatiile pe care le urati cel mai mult! - Pagina 13 825203
avatar
Grig
Longview
Longview

Numarul mesajelor : 206
Varsta : 25
masculin

Localizare : Cluj-Napoca

Sus In jos

Formatiile pe care le urati cel mai mult! - Pagina 13 Empty Re: Formatiile pe care le urati cel mai mult!

Mesaj Scris de Anku.21 Dum Feb 20, 2011 4:14 pm

da. apropo de manele. am eu un vecin. perete in perete cu mine si adineauri ma chinuiam sa fac un referat la bio si se auzea de dincolo . fraaaate imi venea sa ma sinuciiid ! Formatiile pe care le urati cel mai mult! - Pagina 13 52641 . de ce exista astfel de oameni. DE CEE??! fuckoff
Anku.21
Anku.21
Longview
Longview

Numarul mesajelor : 205
Varsta : 28
feminin

Localizare : Brasov
Joburi/Distractii : Pian , muzica .
Stare de spirit : Calmeaza`tee !!

https://www.facebook.com/profile.php?id=100001242636431

Sus In jos

Formatiile pe care le urati cel mai mult! - Pagina 13 Empty Re: Formatiile pe care le urati cel mai mult!

Mesaj Scris de Grig Dum Feb 20, 2011 4:16 pm

Anku.21 a scris:da. apropo de manele. am eu un vecin. perete in perete cu mine si adineauri ma chinuiam sa fac un referat la bio si se auzea de dincolo . fraaaate imi venea sa ma sinuciiid ! Formatiile pe care le urati cel mai mult! - Pagina 13 52641 . de ce exista astfel de oameni. DE CEE??! fuckoff
pai ca sa nu fie viata numa' zambet si fericire.Pana la urma ai scos-o cu referatu'? Formatiile pe care le urati cel mai mult! - Pagina 13 556420
avatar
Grig
Longview
Longview

Numarul mesajelor : 206
Varsta : 25
masculin

Localizare : Cluj-Napoca

Sus In jos

Formatiile pe care le urati cel mai mult! - Pagina 13 Empty Re: Formatiile pe care le urati cel mai mult!

Mesaj Scris de Anku.21 Dum Feb 20, 2011 4:21 pm

da m`am apucat de el la 1 si am terminat adineauri.. si mai si am id-ul lui si avea la status ' soloo......' si nu mai stiu ce.
'solo a smart jackass told me : there is such music because such DUMB people exist . rant .
Anku.21
Anku.21
Longview
Longview

Numarul mesajelor : 205
Varsta : 28
feminin

Localizare : Brasov
Joburi/Distractii : Pian , muzica .
Stare de spirit : Calmeaza`tee !!

https://www.facebook.com/profile.php?id=100001242636431

Sus In jos

Formatiile pe care le urati cel mai mult! - Pagina 13 Empty Re: Formatiile pe care le urati cel mai mult!

Mesaj Scris de green Dum Feb 20, 2011 10:59 pm

Este chiar necesar sa existe asemenea oameni ... considera-i un termen de comparatie intre cultura si incultura(prostie), oricum vad ca incepe sa dispara maneaua... cel putin in zona mea, oamenii trec pe alte genuri stiti voi ...piese facute la duzina, piese de consum,(Inna, Puya, Rihanna si alte
shit shit ) piese care ne invadeaza viata.
Ce ma bucur ca inca mai exista oameni care fac deosebire intre muzica band si zgomot Formatiile pe care le urati cel mai mult! - Pagina 13 370670 Formatiile pe care le urati cel mai mult! - Pagina 13 386355




Formatiile pe care le urati cel mai mult! - Pagina 13 850118 Formatiile pe care le urati cel mai mult! - Pagina 13 850118
green
green
American Idiot
American Idiot

Numarul mesajelor : 123
Varsta : 31
masculin

Localizare : Bihor
Joburi/Distractii : off-road

Sus In jos

Formatiile pe care le urati cel mai mult! - Pagina 13 Empty Re: Formatiile pe care le urati cel mai mult!

Mesaj Scris de Grig Lun Feb 21, 2011 1:28 pm

hmmmmmmm...decat melodii despre dusmani si valoare mai bine sa aud in autobuz melodiile Innei


Ultima editare efectuata de catre Grig in Lun Feb 21, 2011 2:39 pm, editata de 1 ori
avatar
Grig
Longview
Longview

Numarul mesajelor : 206
Varsta : 25
masculin

Localizare : Cluj-Napoca

Sus In jos

Formatiile pe care le urati cel mai mult! - Pagina 13 Empty Re: Formatiile pe care le urati cel mai mult!

Mesaj Scris de GreenDayHolic Lun Feb 21, 2011 2:34 pm

cand vezi ca in afara cei care promoveaza tara asta, si asa aiurea, sunt manelistii si oameni gen inna hot si haosistii te apuca pandaliile. De ce trupe ca Recycle Bin, E.M.I.L. , Z.O.B , Dead Ceausescu`s nu reusesc sa treaca de hotarele Romaniei? Simplu. Tara asta e considerata ca fiind o tara de tigani.Uneori chiar mi-e rusine sa zic ca`s de aici, iar alteori e chiar indicat sa zici ca esti din alta parte decat sa zici " SUnt roman!" si sa ti se tranteasca usile in nas .
Manelele sunt stupide , desi si americanii au "manelisti" chiar daca ei cred ca este muzica calitativa, gen 50 cent care adopta aceleasi subiecte ca si guta de maimuta.
Iar versuri ca " all te guys want to nananana and the girls get it doggy style" ma scarbesc maxim...
PUNK-ROCK RULES
GreenDayHolic
GreenDayHolic
Fan Adevarat
Fan Adevarat

Numarul mesajelor : 558
Varsta : 32
feminin

Localizare : Bucale City :))
Joburi/Distractii : Sanitara de carciuma la Niste Domni Si Fiii; Anomalii,E.M.I.L si Z.O.B
Stare de spirit : punkin` the stage out

http://punkminority.wordpress.com

Sus In jos

Formatiile pe care le urati cel mai mult! - Pagina 13 Empty Re: Formatiile pe care le urati cel mai mult!

Mesaj Scris de green Lun Feb 21, 2011 4:31 pm

@Grig: Clar ca ii mai bine sa fii obligat sa asculti Inna decat guta , dar si Inna dupa cum a zis si Cotabita:doar un produs de marketing

@GreenDayHolic Aici depinde cine te promoveaza, cate fonduri ai sau cat de bine arati.Oricum artisti precum Inna, Puya, 50 cent, manelarii, etc. canta strict pt bani, aproape in fiecare luna scot cate-o piesa bineinteles o piesa de consum nu o piesa care sa ramana in istorie, .Si scot piese cu versuri de tot "rahatu" ...dc? pt ca asta vor majoritatea sa asculte ...bani , femei, masini.Sa ne bucuram ca nu facem parte din acea categorie unde banii reprezinta tot.Ar mai fi multe de spus ,dar cred ca ati inteles ... doar cantitate sa fie ... calitate mai putin.
green
green
American Idiot
American Idiot

Numarul mesajelor : 123
Varsta : 31
masculin

Localizare : Bihor
Joburi/Distractii : off-road

Sus In jos

Formatiile pe care le urati cel mai mult! - Pagina 13 Empty Re: Formatiile pe care le urati cel mai mult!

Mesaj Scris de Grig Lun Feb 21, 2011 4:35 pm

cu cat mai mult cu atat mai rau Formatiile pe care le urati cel mai mult! - Pagina 13 556420
avatar
Grig
Longview
Longview

Numarul mesajelor : 206
Varsta : 25
masculin

Localizare : Cluj-Napoca

Sus In jos

Formatiile pe care le urati cel mai mult! - Pagina 13 Empty Re: Formatiile pe care le urati cel mai mult!

Mesaj Scris de Claudiu Lun Feb 21, 2011 5:11 pm

In muzica se vorbeste despre oameni... muzica ne caracterieaza. Maestrul Puya canta in general despre femeie, pe care o vede ca o simpla femeie de consum, iar oamenii cu aceleasi teluri in viata il vor asculta pe Puya si il vor crede pe cuvant. Niciodata n-ai sa-l convingi pe un nene care asculta Puya, ca muzica lui e de 2 lei. Din cauza asta, muzica comerciala va trai mult si bine.
Claudiu
Claudiu
Administrator
Administrator

Numarul mesajelor : 4023
Varsta : 32
masculin

Localizare : Rasnov/Brasov
Joburi/Distractii : Fotografia, Chitara

http://www.clauside.info

Sus In jos

Formatiile pe care le urati cel mai mult! - Pagina 13 Empty Re: Formatiile pe care le urati cel mai mult!

Mesaj Scris de Grig Lun Feb 21, 2011 5:20 pm

tristul adevar Formatiile pe care le urati cel mai mult! - Pagina 13 446526
avatar
Grig
Longview
Longview

Numarul mesajelor : 206
Varsta : 25
masculin

Localizare : Cluj-Napoca

Sus In jos

Formatiile pe care le urati cel mai mult! - Pagina 13 Empty Re: Formatiile pe care le urati cel mai mult!

Mesaj Scris de green Lun Feb 21, 2011 6:11 pm

Claudiu a scris:In muzica se vorbeste despre oameni... muzica ne caracterieaza. Maestrul Puya canta in general despre femeie, pe care o vede ca o simpla femeie de consum, iar oamenii cu aceleasi teluri in viata il vor asculta pe Puya si il vor crede pe cuvant. Niciodata n-ai sa-l convingi pe un nene care asculta Puya, ca muzica lui e de 2 lei. Din cauza asta, muzica comerciala va trai mult si bine.

Cat de bine spus, nu cred ca se putea mai explicit ... si DA este un adevar trist, din pacate

Long live Rock Formatiile pe care le urati cel mai mult! - Pagina 13 850118 Formatiile pe care le urati cel mai mult! - Pagina 13 850118
green
green
American Idiot
American Idiot

Numarul mesajelor : 123
Varsta : 31
masculin

Localizare : Bihor
Joburi/Distractii : off-road

Sus In jos

Formatiile pe care le urati cel mai mult! - Pagina 13 Empty Re: Formatiile pe care le urati cel mai mult!

Mesaj Scris de Grig Lun Feb 21, 2011 6:16 pm

ca tot suntem la capitolu asta:
Iarna asta,DIN PACATE,mi-o intrat in cap ceva melodie de-a lu puya si tot imi venea sa o fredonez da ajungeam la alta melodie de-a lui.
Conluzia:acesti "artisti" au o singura melodie dar schimba versurile.Si ce e mai rau este ca ascultatorii nici nu isi dau seama de acest lucru
avatar
Grig
Longview
Longview

Numarul mesajelor : 206
Varsta : 25
masculin

Localizare : Cluj-Napoca

Sus In jos

Formatiile pe care le urati cel mai mult! - Pagina 13 Empty Re: Formatiile pe care le urati cel mai mult!

Mesaj Scris de CarmenPunkGirl Lun Feb 21, 2011 10:58 pm

Puya suge... o ceapa
CarmenPunkGirl
CarmenPunkGirl
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 4628
Varsta : 31
feminin

Localizare : Buzau/Brasov
Joburi/Distractii : trolling

Sus In jos

Formatiile pe care le urati cel mai mult! - Pagina 13 Empty Re: Formatiile pe care le urati cel mai mult!

Mesaj Scris de Grig Mar Feb 22, 2011 1:36 pm

Sper ca ai observat ca am scris cu majuscule"DIN PACATE". :)
avatar
Grig
Longview
Longview

Numarul mesajelor : 206
Varsta : 25
masculin

Localizare : Cluj-Napoca

Sus In jos

Formatiile pe care le urati cel mai mult! - Pagina 13 Empty Re: Formatiile pe care le urati cel mai mult!

Mesaj Scris de CarmenPunkGirl Mar Feb 22, 2011 2:12 pm

da. stiu cum e sa iti intre in cap o melodie care nu iti place, si totusi sa nu scapi de ea :)
CarmenPunkGirl
CarmenPunkGirl
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 4628
Varsta : 31
feminin

Localizare : Buzau/Brasov
Joburi/Distractii : trolling

Sus In jos

Formatiile pe care le urati cel mai mult! - Pagina 13 Empty Re: Formatiile pe care le urati cel mai mult!

Mesaj Scris de Grig Mar Feb 22, 2011 2:14 pm

trebuie sa fii eu Formatiile pe care le urati cel mai mult! - Pagina 13 768501
si nu stiu cum
avatar
Grig
Longview
Longview

Numarul mesajelor : 206
Varsta : 25
masculin

Localizare : Cluj-Napoca

Sus In jos

Formatiile pe care le urati cel mai mult! - Pagina 13 Empty Re: Formatiile pe care le urati cel mai mult!

Mesaj Scris de vlad Mar Feb 22, 2011 7:02 pm

Green Da......


























te
vlad
vlad
perfectly imprefect
perfectly imprefect

Numarul mesajelor : 1834
Varsta : 30
masculin

Localizare : Iasi

Sus In jos

Formatiile pe care le urati cel mai mult! - Pagina 13 Empty Re: Formatiile pe care le urati cel mai mult!

Mesaj Scris de Grig Sam Apr 02, 2011 10:27 pm

Formatiile pe care le urati cel mai mult! - Pagina 13 722637 .Voi ce parere aveti despre noul hit? Formatiile pe care le urati cel mai mult! - Pagina 13 327340 Formatiile pe care le urati cel mai mult! - Pagina 13 784440
avatar
Grig
Longview
Longview

Numarul mesajelor : 206
Varsta : 25
masculin

Localizare : Cluj-Napoca

Sus In jos

Formatiile pe care le urati cel mai mult! - Pagina 13 Empty Re: Formatiile pe care le urati cel mai mult!

Mesaj Scris de CarmenPunkGirl Mier Apr 06, 2011 1:55 pm

mie imi place bounce
CarmenPunkGirl
CarmenPunkGirl
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 4628
Varsta : 31
feminin

Localizare : Buzau/Brasov
Joburi/Distractii : trolling

Sus In jos

Formatiile pe care le urati cel mai mult! - Pagina 13 Empty Re: Formatiile pe care le urati cel mai mult!

Mesaj Scris de Grig Mier Apr 06, 2011 1:56 pm

mie nu Formatiile pe care le urati cel mai mult! - Pagina 13 784440 pur si simplu nu o suport
avatar
Grig
Longview
Longview

Numarul mesajelor : 206
Varsta : 25
masculin

Localizare : Cluj-Napoca

Sus In jos

Formatiile pe care le urati cel mai mult! - Pagina 13 Empty Re: Formatiile pe care le urati cel mai mult!

Mesaj Scris de BeforeTheLobotomy Lun Aug 29, 2011 9:32 am

1. muzica dance romaneasca (gen Inna, Andra, Alexandra Stan si toti DJ-ii aia tampiti care au si ei 2 note care le repeta timp de 3 min ca ''umplutura'' si 3 versuri bagate acolo in engleza ca sa rimeze un pic si gata melodia de club..sa se duca naibii cu totii si sa-ti bage muzica lor in c*r)-gata, mi-am zis of-ul Formatiile pe care le urati cel mai mult! - Pagina 13 850118
2.Divele POP (gen Madonna, Lady Gaga, Paris Hilton,Hillary Duff, Britney Spears)
3.Rapperii (50 cent, Jay-z, Cris Brown,Kanye West etc.)
4.gay-ii (Justin Bieber si formatiile japoneze de pop Formatiile pe care le urati cel mai mult! - Pagina 13 722637 )
5.The Disney Crap (Miley/Hannah, Jonas Brothers si restu')
6.Tokio Hotel/RBD/ manelele
BeforeTheLobotomy
BeforeTheLobotomy
American Idiot
American Idiot

Numarul mesajelor : 77
Varsta : 26
feminin

Localizare : Murder City
Joburi/Distractii : Green Day Fan 24/24 :D
Stare de spirit : drunk as fuck

Sus In jos

Formatiile pe care le urati cel mai mult! - Pagina 13 Empty Re: Formatiile pe care le urati cel mai mult!

Mesaj Scris de Denial Sam Iun 23, 2012 10:23 am

BeforeTheLobotomy a scris:1. muzica dance romaneasca (gen Inna, Andra, Alexandra Stan si toti DJ-ii aia tampiti care au si ei 2 note care le repeta timp de 3 min ca ''umplutura'' si 3 versuri bagate acolo in engleza ca sa rimeze un pic si gata melodia de club..sa se duca naibii cu totii si sa-ti bage muzica lor in c*r)-gata, mi-am zis of-ul Formatiile pe care le urati cel mai mult! - Pagina 13 850118
2.Divele POP (gen Madonna, Lady Gaga, Paris Hilton,Hillary Duff, Britney Spears)
3.Rapperii (50 cent, Jay-z, Cris Brown,Kanye West etc.)
4.gay-ii (Justin Bieber si formatiile japoneze de pop Formatiile pe care le urati cel mai mult! - Pagina 13 722637 )
5.The Disney Crap (Miley/Hannah, Jonas Brothers si restu')
6.Tokio Hotel/RBD/ manelele
Idem.
Oricât de rușine îmi este, trebuie să recunosc că Tokio Hotel AU FOST trupa mea preferată. *facepalm*
Denial
Denial
Welcome To Paradise
Welcome To Paradise

Numarul mesajelor : 31
Varsta : 26
feminin

Localizare : Down

Sus In jos

Formatiile pe care le urati cel mai mult! - Pagina 13 Empty Re: Formatiile pe care le urati cel mai mult!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 13 din 13 Înapoi  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum