Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Trupa Cathexis

In jos

Trupa Cathexis Empty Trupa Cathexis

Mesaj Scris de AndreiHerdes Joi Dec 27, 2012 11:54 am

Salut! Trupa Cathexis nu prea are treaba cu punkul dar am presupus ca, macar cativa de pe aici o sa aprecieze genul de muzica pe care il cantam (melodic groove death metal, si da, exista Trupa Cathexis 942345 ). Noi suntem din Iasi si momentan am avut un singur concert (caritabil, a fost intr un spatiu comercial - Palas , pt cunoscatori - si evident, nu ni s a permis sa cantam genul nostru asa ca am ales sa cantam tot metal - evident- insa ceva mai usor de "digerat"). Am cantat 3 melodii din care numai una a fost inregistrata, si anume Master of Puppets de la Metallica. Aici e linkul de pe youtube: https://www.youtube.com/watch?v=i7GBoNn98gk&feature=share (recomand sa mariti calitatea videoului la 720 pentru o vizionare cat mai buna) si in descrierea videoului aveti si linkul catre pagina noastra de facebook Trupa Cathexis 38591. Pentru curiosi, eu sunt tipul din stanga, de la chitara ritm Trupa Cathexis 942345. Astept pareri, sugestii Trupa Cathexis 38591
AndreiHerdes
AndreiHerdes
Welcome To Paradise
Welcome To Paradise

Numarul mesajelor : 26
Varsta : 28
masculin

Localizare : Iasi
Joburi/Distractii : chitara
Stare de spirit : overjoyed

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum