Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Mihai punk's covers

+20
vlad
Deekie
CarmenPunkGirl
ad3.
gdr
runaway_angel
Riddles
dookie.the.third
Redy2a
GreenDayHolic
Telecaster
bill16man
Spy34
Calypso
My Way
Claudiu
crysty14
Antttonia
mazga
Mihai punk
24 participan?i

Pagina 4 din 5 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

In jos

Mihai punk's covers  - Pagina 4 Empty Re: Mihai punk's covers

Mesaj Scris de Redy2a Sam Iul 31, 2010 6:09 pm

Vlad,toti suntem talentati intr-un mod sau altul.
Redy2a
Redy2a
Fanatic
Fanatic

Numarul mesajelor : 613
Varsta : 28
masculin

Localizare : Acasă.
Joburi/Distractii : Găsitul fanilor GD și readucerea lor împreună!
Stare de spirit : Nu prea bine...

http://punkislivingdead.blogspot.com/

Sus In jos

Mihai punk's covers  - Pagina 4 Empty Re: Mihai punk's covers

Mesaj Scris de Allu Sam Iul 31, 2010 6:13 pm

totusi... cred ca exagerati cu ironiile/glumele proaste... omul incearca si el....doar ca nu i se potriveste... nu tre sa fiti rautaciosi acum (sau... nu prea mult :) )
Allu
Allu
American Idiot
American Idiot

Numarul mesajelor : 74
Varsta : 34
masculin

Localizare : Rasnov
Joburi/Distractii : Guitar, Gaming
Stare de spirit : Nasoala!

http://allutwo.byethost24.com

Sus In jos

Mihai punk's covers  - Pagina 4 Empty Re: Mihai punk's covers

Mesaj Scris de ad3. Sam Iul 31, 2010 7:46 pm

na lasa Allu, ne mai destindem si noi Mihai punk's covers  - Pagina 4 942345 dupa o zi plina de greutati, venim acasa, obositi franti, rupti in gura.. ce sa facem ?! ne repezim repede pe forum la subiectul cu za punk mihai sa vedem ce a mai zis lumea.. radem, glumim.. ne "simtem" bine Mihai punk's covers  - Pagina 4 942345
ad3.
ad3.
Outsider
Outsider

Numarul mesajelor : 916
Varsta : 29
feminin

Localizare : Soviet Russia
Joburi/Distractii : In Soviet Russia, fun is having YOU
Stare de spirit : In Soviet Russia, bad mood is in YOU

Sus In jos

Mihai punk's covers  - Pagina 4 Empty Re: Mihai punk's covers

Mesaj Scris de Mihai punk Sam Iul 31, 2010 7:53 pm

ad3. a scris:na lasa Allu, ne mai destindem si noi Mihai punk's covers  - Pagina 4 942345 dupa o zi plina de greutati, venim acasa, obositi franti, rupti in gura.. ce sa facem ?! ne repezim repede pe forum la subiectul cu za punk mihai sa vedem ce a mai zis lumea.. radem, glumim.. ne "simtem" bine Mihai punk's covers  - Pagina 4 942345

esti in vacanta bai Mihai punk's covers  - Pagina 4 942345 sau e obositor sa freci menta in fiecare zi

si vezi ca Allu are dreptate
Mihai punk
Mihai punk
Longview
Longview

Numarul mesajelor : 173
Varsta : 29
masculin

Localizare : Targoviste
Joburi/Distractii : Cantat,Teatru,sa fiu o bataie de cap
Stare de spirit : Chiar esti disperat sa afli?

Sus In jos

Mihai punk's covers  - Pagina 4 Empty Re: Mihai punk's covers

Mesaj Scris de My Way Sam Iul 31, 2010 8:02 pm

Mihai punk a scris:
ad3. a scris:na lasa Allu, ne mai destindem si noi Mihai punk's covers  - Pagina 4 942345 dupa o zi plina de greutati, venim acasa, obositi franti, rupti in gura.. ce sa facem ?! ne repezim repede pe forum la subiectul cu za punk mihai sa vedem ce a mai zis lumea.. radem, glumim.. ne "simtem" bine Mihai punk's covers  - Pagina 4 942345

esti in vacanta bai Mihai punk's covers  - Pagina 4 942345 sau e obositor sa freci menta in fiecare zi

si vezi ca Allu are dreptate

in ce a zis Allu cred ca ai sarit niste parti cu"nu si potriveste" Mihai punk's covers  - Pagina 4 784440
My Way
My Way
Fanatic
Fanatic

Numarul mesajelor : 677
Varsta : 29
masculin

Localizare : Piatra Neamt
Joburi/Distractii : hell yeah!
Stare de spirit : Get the fuck up

http://rockoteca.info

Sus In jos

Mihai punk's covers  - Pagina 4 Empty Re: Mihai punk's covers

Mesaj Scris de vlad Sam Iul 31, 2010 8:08 pm

Mihai punk a scris:
ad3. a scris:na lasa Allu, ne mai destindem si noi Mihai punk's covers  - Pagina 4 942345 dupa o zi plina de greutati, venim acasa, obositi franti, rupti in gura.. ce sa facem ?! ne repezim repede pe forum la subiectul cu za punk mihai sa vedem ce a mai zis lumea.. radem, glumim.. ne "simtem" bine Mihai punk's covers  - Pagina 4 942345

esti in vacanta bai Mihai punk's covers  - Pagina 4 942345 sau e obositor sa freci menta in fiecare zi

si vezi ca Allu are dreptate

pai omule nu toata lumea "freaca menta" ca tine in vacanta, unii isi mai gasesc o slujba, altii se mai apuca de cate ceva...
vlad
vlad
perfectly imprefect
perfectly imprefect

Numarul mesajelor : 1834
Varsta : 30
masculin

Localizare : Iasi

Sus In jos

Mihai punk's covers  - Pagina 4 Empty Re: Mihai punk's covers

Mesaj Scris de crysty14 Sam Iul 31, 2010 9:01 pm

ad3. a scris:rupti in gura..
O.o
avatar
crysty14
Fanatic
Fanatic

Numarul mesajelor : 610
Varsta : 32
masculin


Sus In jos

Mihai punk's covers  - Pagina 4 Empty Re: Mihai punk's covers

Mesaj Scris de Allu Sam Iul 31, 2010 9:05 pm

parerea mea... chiar daca nu prea ii iese, macar incearca si are curajul sa le puna pe net... mihai, o sugestie, i-ati (sau daca are vreun prieten de-al tau incearca) efecte dinalea pt voce... vezi ce iese.. Mihai punk's covers  - Pagina 4 556420 si dak pana acum nu ai luat lectii de canto incearca si cu canto si ai sa progresezi Mihai punk's covers  - Pagina 4 556420
Allu
Allu
American Idiot
American Idiot

Numarul mesajelor : 74
Varsta : 34
masculin

Localizare : Rasnov
Joburi/Distractii : Guitar, Gaming
Stare de spirit : Nasoala!

http://allutwo.byethost24.com

Sus In jos

Mihai punk's covers  - Pagina 4 Empty Re: Mihai punk's covers

Mesaj Scris de ad3. Sam Iul 31, 2010 9:13 pm

@ Vlad: bine zici !

@ Mihai: nu am nicio indoiala asupra faptului ca Allu ar putea avea dreptate. la fel cum stiu foarte bine ca eu nu am exagerat in ironiile mele. cel putin mie nu mi se pare .

@ crysty: nu ma refeream chiar la sensul acela Mihai punk's covers  - Pagina 4 942345
ad3.
ad3.
Outsider
Outsider

Numarul mesajelor : 916
Varsta : 29
feminin

Localizare : Soviet Russia
Joburi/Distractii : In Soviet Russia, fun is having YOU
Stare de spirit : In Soviet Russia, bad mood is in YOU

Sus In jos

Mihai punk's covers  - Pagina 4 Empty Re: Mihai punk's covers

Mesaj Scris de vlad Sam Iul 31, 2010 9:14 pm

crysty14 a scris:
ad3. a scris:rupti in gura..
O.o

da... si mie mi s-a parut ciudat Mihai punk's covers  - Pagina 4 942345
vlad
vlad
perfectly imprefect
perfectly imprefect

Numarul mesajelor : 1834
Varsta : 30
masculin

Localizare : Iasi

Sus In jos

Mihai punk's covers  - Pagina 4 Empty Re: Mihai punk's covers

Mesaj Scris de Mihai punk Sam Iul 31, 2010 9:16 pm

Allu a scris:parerea mea... chiar daca nu prea ii iese, macar incearca si are curajul sa le puna pe net... mihai, o sugestie, i-ati (sau daca are vreun prieten de-al tau incearca) efecte dinalea pt voce... vezi ce iese.. Mihai punk's covers  - Pagina 4 556420 si dak pana acum nu ai luat lectii de canto incearca si cu canto si ai sa progresezi Mihai punk's covers  - Pagina 4 556420

multumesc pentru sugesti , eu n-am facut canto niciodata si cred ca imi trebuie ; uite cineva ce imi da sugesti utile si nu umbla cu glume prosta

si pentru cei care umbla cu glume proaste si ironizeaza tot sa stiti ca putina apreciere nu ar strica ca la inregistrari se lucreaza o greseala poate strica tot si cand lucrez eu o zi la un cover si vad ca toti il iau in ras e ca si cum construesti ceva doar ca alti sa il darame
Mihai punk
Mihai punk
Longview
Longview

Numarul mesajelor : 173
Varsta : 29
masculin

Localizare : Targoviste
Joburi/Distractii : Cantat,Teatru,sa fiu o bataie de cap
Stare de spirit : Chiar esti disperat sa afli?

Sus In jos

Mihai punk's covers  - Pagina 4 Empty Re: Mihai punk's covers

Mesaj Scris de Telecaster Sam Iul 31, 2010 9:44 pm

fiecare cu "menta" lui Mihai punk's covers  - Pagina 4 52641
Telecaster
Telecaster
Fan Adevarat
Fan Adevarat

Numarul mesajelor : 581
Varsta : 30
masculin

Localizare : Bucuresti
Stare de spirit : "eu nu vreau bani nu vreau nimic"

Sus In jos

Mihai punk's covers  - Pagina 4 Empty Re: Mihai punk's covers

Mesaj Scris de crysty14 Sam Iul 31, 2010 9:48 pm

E usor sa razi si sa faci misto, chiar mai usor decat sa critici.
Si, frate, cand te apuci de ceva, speri sa primesti niste sfaturi, critici (eventual constructive), mai ales cand faci ce-ti place si o faci din placere.
Vlade, tu cand te-ai apucat de ps, probabil ai pus cateva lucrari pe net sa ceri niste sfaturi (daca nu tu, sunt altii care, cu siguranta au facut-o).Sigur nu erau lucrari prea logice sau care sa arate macar decent, dar ce-ai primit, sfaturi sau toti ceilalti useri au ras de lucrarile tale?
Am dat un exemplu, cam tampit ce-i drept, pentru ca una e sa inveti ceva, una e sa ai talent. Dar se poate invata si asta, cu lectii de canto si multa exersare.
avatar
crysty14
Fanatic
Fanatic

Numarul mesajelor : 610
Varsta : 32
masculin


Sus In jos

Mihai punk's covers  - Pagina 4 Empty Re: Mihai punk's covers

Mesaj Scris de ad3. Sam Iul 31, 2010 9:50 pm

Mihai punk a scris:
Allu a scris:parerea mea... chiar daca nu prea ii iese, macar incearca si are curajul sa le puna pe net... mihai, o sugestie, i-ati (sau daca are vreun prieten de-al tau incearca) efecte dinalea pt voce... vezi ce iese.. Mihai punk's covers  - Pagina 4 556420 si dak pana acum nu ai luat lectii de canto incearca si cu canto si ai sa progresezi Mihai punk's covers  - Pagina 4 556420

multumesc pentru sugesti , eu n-am facut canto niciodata si cred ca imi trebuie ; uite cineva ce imi da sugesti utile si nu umbla cu glume prosta

si pentru cei care umbla cu glume proaste si ironizeaza tot sa stiti ca putina apreciere nu ar strica ca la inregistrari se lucreaza o greseala poate strica tot si cand lucrez eu o zi la un cover si vad ca toti il iau in ras e ca si cum construesti ceva doar ca alti sa il darame


aa deci tu de asta inca te chinui degeaba sa faci coverurile alea... vrei aprecieri ! pe gratis ! no, shit ? nimic nu-i pe gratis in lumea asta. get used to it
ad3.
ad3.
Outsider
Outsider

Numarul mesajelor : 916
Varsta : 29
feminin

Localizare : Soviet Russia
Joburi/Distractii : In Soviet Russia, fun is having YOU
Stare de spirit : In Soviet Russia, bad mood is in YOU

Sus In jos

Mihai punk's covers  - Pagina 4 Empty Re: Mihai punk's covers

Mesaj Scris de Telecaster Sam Iul 31, 2010 9:59 pm

dolce dau eonline (sper ca ati auzit de postul asta). intr-un weekend se axau pe tuailait, care de altfel e unul dintre putinele chestii care pur si simplu ma scot din sarite, si nu am putut sa nu ma kc pe mine de ras vazand ratate de 12-13 ani facand team edward si team ... pfoai nu mai stiu. anyway, mihai, ai si tu un suporter. vezi poate gasesti mai multi, ca la noi nu tine.
Telecaster
Telecaster
Fan Adevarat
Fan Adevarat

Numarul mesajelor : 581
Varsta : 30
masculin

Localizare : Bucuresti
Stare de spirit : "eu nu vreau bani nu vreau nimic"

Sus In jos

Mihai punk's covers  - Pagina 4 Empty Re: Mihai punk's covers

Mesaj Scris de lil.redundant Sam Iul 31, 2010 10:10 pm

sunt de acord cu voi si stiu ca e funny cateodata, dar nu inteleg de ce stati sa va bateti capul cu topicul asta...sunt si alte chestii de facut...no offense
lil.redundant
lil.redundant
News Girl
News Girl

Numarul mesajelor : 2467
Varsta : 29
feminin

Localizare : bucuresti- avem di tati
Joburi/Distractii : whisky and tequilla are my best friends !
Stare de spirit : URASC BLOODY MARY ! E UN CACAT

Sus In jos

Mihai punk's covers  - Pagina 4 Empty Re: Mihai punk's covers

Mesaj Scris de vlad Sam Iul 31, 2010 10:17 pm

crysty14 a scris:E usor sa razi si sa faci misto, chiar mai usor decat sa critici.
Si, frate, cand te apuci de ceva, speri sa primesti niste sfaturi, critici (eventual constructive), mai ales cand faci ce-ti place si o faci din placere.
Vlade, tu cand te-ai apucat de ps, probabil ai pus cateva lucrari pe net sa ceri niste sfaturi (daca nu tu, sunt altii care, cu siguranta au facut-o).Sigur nu erau lucrari prea logice sau care sa arate macar decent, dar ce-ai primit, sfaturi sau toti ceilalti useri au ras de lucrarile tale?
Am dat un exemplu, cam tampit ce-i drept, pentru ca una e sa inveti ceva, una e sa ai talent. Dar se poate invata si asta, cu lectii de canto si multa exersare.

Cand am pus lucrarile de la inceput am primit sfaturi ca eram incepator dar dupa vreo 3 luni sa zicem cand nu eram chiar la primele lucrari am inceput sa primesc comentarii nasoale care evident m-au enervat dar in acelasi timp m-au determinat sa ma concentrez mai mult sa lucrez mai din greu, scopul meu fiind ca intr-o buna zi sa ajung mai bun decat toti aia care au comentat aiurea la lucrarile de pe vremea aia :).

Acum am aspiratii foarte inalte, pt care planuiesc sa muncesc foarte mult. Cu cat iti propui mai mult cu atat vei reusi mai mult in opinia mea :).
vlad
vlad
perfectly imprefect
perfectly imprefect

Numarul mesajelor : 1834
Varsta : 30
masculin

Localizare : Iasi

Sus In jos

Mihai punk's covers  - Pagina 4 Empty Re: Mihai punk's covers

Mesaj Scris de Mihai punk Sam Iul 31, 2010 10:23 pm

[/quote]aa deci tu de asta inca te chinui degeaba sa faci coverurile alea... vrei aprecieri ! pe gratis ! no, shit ? nimic nu-i pe gratis in lumea asta. get used to it[/quote]

macar arata putina apreciere si daca tu crezi ca nimic nu e gratis ( desi multe lucruri costa ) pe lume iti spun eu ce e gratis: prietenia si dragostea (intelegi nu-i asa ) sau vrei sa intelegem ca pentru tine banii cumpara totul pana si prietenia
si vad ca unii useri de pe forum au un caracter de mistocar ei uite ca eu nu suport oamenii mistocari si cu atitudinea asta dupa mine nu ajungi nicaieri

Mihai punk
Mihai punk
Longview
Longview

Numarul mesajelor : 173
Varsta : 29
masculin

Localizare : Targoviste
Joburi/Distractii : Cantat,Teatru,sa fiu o bataie de cap
Stare de spirit : Chiar esti disperat sa afli?

Sus In jos

Mihai punk's covers  - Pagina 4 Empty Re: Mihai punk's covers

Mesaj Scris de Mihai punk Sam Iul 31, 2010 10:29 pm

eu nu am luat la misto nici unu din talentele voastre si eu credeam ca in forumul acesta noi trebuia sa fim ca o "familie" (cu toti avem multe in comun)cica si sa ne sustimen unu pe altu dar vad ca la uni notiunea asta e complet inutila
Mihai punk
Mihai punk
Longview
Longview

Numarul mesajelor : 173
Varsta : 29
masculin

Localizare : Targoviste
Joburi/Distractii : Cantat,Teatru,sa fiu o bataie de cap
Stare de spirit : Chiar esti disperat sa afli?

Sus In jos

Mihai punk's covers  - Pagina 4 Empty Re: Mihai punk's covers

Mesaj Scris de Telecaster Sam Iul 31, 2010 10:38 pm

"familiile" formate prin alte legaturi decat cele de rudenie pun accent pe asemanari. un individ nu poate apartine unui grup cu care nu are nimic in comun, la fel cum un altul poate apartine unui grup avand putine in comun, dar fiind o fire agreabila.
Telecaster
Telecaster
Fan Adevarat
Fan Adevarat

Numarul mesajelor : 581
Varsta : 30
masculin

Localizare : Bucuresti
Stare de spirit : "eu nu vreau bani nu vreau nimic"

Sus In jos

Mihai punk's covers  - Pagina 4 Empty Re: Mihai punk's covers

Mesaj Scris de Deekie Sam Iul 31, 2010 10:46 pm

mihai,pana mea..
singura problema cu tine e ca tu NU accepti critici.
NU si NU.
nu mai da vina pe noi..
am incercat sa-ti explicam frumos.
dar tu te crezi asaaaaa de mandru de tine incat na...ce sa facem?
normal ca facem misto..
tu le dai dreptate si esti de partea doar a celor care te lauda.
dar dragul meu..in viata asta n-ai sa fi tinut in slavi tot timpul,mai ales cu "talentul" tau cu care ar trebui totusi sa faci ceva.
Deekie
Deekie
Judge's Daughter
Judge's Daughter

Numarul mesajelor : 1455
Varsta : 28
feminin

Localizare : Arad
Joburi/Distractii : N-am.
Stare de spirit : I've seen MUCH better days.

http://deekiesblog.blogspot.com/

Sus In jos

Mihai punk's covers  - Pagina 4 Empty Re: Mihai punk's covers

Mesaj Scris de Allu Sam Iul 31, 2010 10:52 pm

nu l-am laudat... pur si simplu i-am dat un sfat... postul meu de acum vreo 2 zile, spune clar ca nu imi place ce aud dar i-am dat o sugestie care poate o sa-l ajute... nu mai fiti nici voi chiar asa, chiar daca suna naspa ganditiva ca omul le posteaza ca sa vada ce parere are lumea si eventual sa fie ajutat sa isi imbunatateasca tehnica... facand misto nu prea cred ca o sa il ajute, macar acordatii o sansa omului Mihai punk's covers  - Pagina 4 556420
Allu
Allu
American Idiot
American Idiot

Numarul mesajelor : 74
Varsta : 34
masculin

Localizare : Rasnov
Joburi/Distractii : Guitar, Gaming
Stare de spirit : Nasoala!

http://allutwo.byethost24.com

Sus In jos

Mihai punk's covers  - Pagina 4 Empty Re: Mihai punk's covers

Mesaj Scris de Mihai punk Sam Iul 31, 2010 11:12 pm

Allu deci tu mi-ai zis sa incerc efecte pentru voce dar din pacate n-am pe nimeni care se pricepe la asta deci ma AJUTA si pe mine cineva de pe forum va rog acordati-mi o sansa daca ma ajutati cer oare pre mult

PS: trimiteti-mi mesaj pe pm daca vreti sa ma ajutati ( sa fie ceva serios )
Mihai punk
Mihai punk
Longview
Longview

Numarul mesajelor : 173
Varsta : 29
masculin

Localizare : Targoviste
Joburi/Distractii : Cantat,Teatru,sa fiu o bataie de cap
Stare de spirit : Chiar esti disperat sa afli?

Sus In jos

Mihai punk's covers  - Pagina 4 Empty Re: Mihai punk's covers

Mesaj Scris de Deekie Sam Iul 31, 2010 11:50 pm

allu nu vreau sa crezi ca am facut aluzie la tine.
ma refeream in general.
nu suntem nesimtiti,dar orice i-ai zice se oftica si iti baga niste faze dinalea..
deaia facem misto de el,nu de altceva.
Deekie
Deekie
Judge's Daughter
Judge's Daughter

Numarul mesajelor : 1455
Varsta : 28
feminin

Localizare : Arad
Joburi/Distractii : N-am.
Stare de spirit : I've seen MUCH better days.

http://deekiesblog.blogspot.com/

Sus In jos

Mihai punk's covers  - Pagina 4 Empty Re: Mihai punk's covers

Mesaj Scris de ad3. Dum Aug 01, 2010 8:37 am

Mihai punk a scris:
aa deci tu de asta inca te chinui degeaba sa faci coverurile alea... vrei aprecieri ! pe gratis ! no, shit ? nimic nu-i pe gratis in lumea asta. get used to it[/quote]

macar arata putina apreciere si daca tu crezi ca nimic nu e gratis ( desi multe lucruri costa ) pe lume iti spun eu ce e gratis: prietenia si dragostea (intelegi nu-i asa ) sau vrei sa intelegem ca pentru tine banii cumpara totul pana si prietenia
si vad ca unii useri de pe forum au un caracter de mistocar ei uite ca eu nu suport oamenii mistocari si cu atitudinea asta dupa mine nu ajungi nicaieri

[/quote]

o sa arat apreciere cand o sa am la ce . si nu trebuie sa ma inveti pe mine ce e gratis ca nici macar alea nu sunt gratis ca nu iti pica din cer, trebuie sa investesti in ele ! timp, sentimente etc . deci, prin urmare nu sunt gratis. si nu, banii pe mine nu ma ajuta sa cumpar prietenia dar oricum nu trebuia sa deschizi subiectu' asta.
ai incercat sa te gandesti vreodata ca daca toti oamenii au o anumita atitudine fata de tine inseamna ca poate problema e totusi la tine nu la ei Mihai punk's covers  - Pagina 4 376840
ad3.
ad3.
Outsider
Outsider

Numarul mesajelor : 916
Varsta : 29
feminin

Localizare : Soviet Russia
Joburi/Distractii : In Soviet Russia, fun is having YOU
Stare de spirit : In Soviet Russia, bad mood is in YOU

Sus In jos

Mihai punk's covers  - Pagina 4 Empty Re: Mihai punk's covers

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 5 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum