Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

GreenDay Romania forum meeting...Constanta members...

+21
Deekie
crysty14
gdr
butch
Kstrawberry
AmericanIdiot
Mada95
Cassy
SaintJimmy
Dry Ice
mike
PunkRock Girl
Petrutz
Raluca
CarmenPunkGirl
lil.redundant
Kinkehpunk
Spy34
Claudiu
mazga
GreenDayHolic
25 participan?i

 :: General :: GDR Meeting

Pagina 20 din 21 Înapoi  1 ... 11 ... 19, 20, 21  Urmatorul

In jos

GreenDay Romania forum meeting...Constanta members... - Pagina 20 Empty Re: GreenDay Romania forum meeting...Constanta members...

Mesaj Scris de PunkRock Girl Sam Dec 12, 2009 12:57 am

GreenDayHolic a scris:bah maine care vreti sa veniti sa mai stam la un suc de vorba undeva unde-i cald...sa-mi spuneti ca ma tirez la bucuresti sapt asta si vreau sa va mai vad meclele ca mi-e dor de voi :>

bai mami. nu ai zis ca poti si duminica? eu chiar nu cred ca pot maine GreenDay Romania forum meeting...Constanta members... - Pagina 20 448675
PunkRock Girl
PunkRock Girl
Whatsername
Whatsername

Numarul mesajelor : 1067
Varsta : 28
feminin

Localizare : Constanța
Joburi/Distractii : tehnologia desfacerii unei conserve fara a ma stropi de ulei
Stare de spirit : stresata

http://dashing-kiss.hi5.com

Sus In jos

GreenDay Romania forum meeting...Constanta members... - Pagina 20 Empty Re: GreenDay Romania forum meeting...Constanta members...

Mesaj Scris de GreenDayHolic Sam Dec 12, 2009 12:59 am

duminik plec la bucuresti azi am aflat ...sorry kid sapt viitoare
GreenDayHolic
GreenDayHolic
Fan Adevarat
Fan Adevarat

Numarul mesajelor : 558
Varsta : 32
feminin

Localizare : Bucale City :))
Joburi/Distractii : Sanitara de carciuma la Niste Domni Si Fiii; Anomalii,E.M.I.L si Z.O.B
Stare de spirit : punkin` the stage out

http://punkminority.wordpress.com

Sus In jos

GreenDay Romania forum meeting...Constanta members... - Pagina 20 Empty Re: GreenDay Romania forum meeting...Constanta members...

Mesaj Scris de Kinkehpunk Sam Dec 12, 2009 1:02 am

sambata adica azi am repetitie de la 3 la 6 deci nu prea merge. sorry.
Kinkehpunk
Kinkehpunk
Fanatic
Fanatic

Numarul mesajelor : 657
Varsta : 31
masculin

Localizare : Constanta
Joburi/Distractii : Trupa/Bass
Stare de spirit : euforie maxima

Sus In jos

GreenDay Romania forum meeting...Constanta members... - Pagina 20 Empty Re: GreenDay Romania forum meeting...Constanta members...

Mesaj Scris de PunkRock Girl Sam Dec 12, 2009 1:07 am

biine. pai vedem de duminica asta cine poate. si sapt viitoare cu Uan` tot cine poate GreenDay Romania forum meeting...Constanta members... - Pagina 20 38591
PunkRock Girl
PunkRock Girl
Whatsername
Whatsername

Numarul mesajelor : 1067
Varsta : 28
feminin

Localizare : Constanța
Joburi/Distractii : tehnologia desfacerii unei conserve fara a ma stropi de ulei
Stare de spirit : stresata

http://dashing-kiss.hi5.com

Sus In jos

GreenDay Romania forum meeting...Constanta members... - Pagina 20 Empty miniadunare generala :hihi:

Mesaj Scris de bill16man Lun Apr 12, 2010 9:17 pm

Eu duminica urmatoare cred dar sar putea sa fie sigur sa ma duc in constanta sa imi pierd timpul ca mam saturat sa stau in orasul meu GreenDay Romania forum meeting...Constanta members... - Pagina 20 879979 si vin cu o idee faina... GreenDay Romania forum meeting...Constanta members... - Pagina 20 38591 ce ati zice ca, cei de prin constanta si de prin prejurul ei, sa ne intalnim? GreenDay Romania forum meeting...Constanta members... - Pagina 20 38591 sa ne cunoastem si sa stam la o bere(valabin pt majori)/suc(valabil pt minori) si la un pahar de vorba GreenDay Romania forum meeting...Constanta members... - Pagina 20 38591
astept propuneri si pareri de la voi
bill16man
bill16man
Longview
Longview

Numarul mesajelor : 256
Varsta : 32
masculin

Localizare : Tulcea(satul cu semafoare)
Stare de spirit : punk

Sus In jos

GreenDay Romania forum meeting...Constanta members... - Pagina 20 Empty Re: GreenDay Romania forum meeting...Constanta members...

Mesaj Scris de PunkRock Girl Lun Apr 12, 2010 9:18 pm

poate vom face un meeting.
PunkRock Girl
PunkRock Girl
Whatsername
Whatsername

Numarul mesajelor : 1067
Varsta : 28
feminin

Localizare : Constanța
Joburi/Distractii : tehnologia desfacerii unei conserve fara a ma stropi de ulei
Stare de spirit : stresata

http://dashing-kiss.hi5.com

Sus In jos

GreenDay Romania forum meeting...Constanta members... - Pagina 20 Empty Re: GreenDay Romania forum meeting...Constanta members...

Mesaj Scris de bill16man Lun Apr 12, 2010 9:19 pm

pai cam asta era ideea... mno... cine poate si cine vrea sa zica... ca eu sa stiu apoi cati vor fi GreenDay Romania forum meeting...Constanta members... - Pagina 20 879979
bill16man
bill16man
Longview
Longview

Numarul mesajelor : 256
Varsta : 32
masculin

Localizare : Tulcea(satul cu semafoare)
Stare de spirit : punk

Sus In jos

GreenDay Romania forum meeting...Constanta members... - Pagina 20 Empty Re: GreenDay Romania forum meeting...Constanta members...

Mesaj Scris de bill16man Lun Apr 12, 2010 10:03 pm

mno... acolo dupa cate am observat sa facut meeting official... ok dar asta nui un meeting... asta ii un fel de strigat de adunare sa cunosc si eu cativa punkisti deia mei GreenDay Romania forum meeting...Constanta members... - Pagina 20 879979 si nui nimik official... si daca e ma ocup eu special sa il sterg dupa ce trece ziua intalnirii
bill16man
bill16man
Longview
Longview

Numarul mesajelor : 256
Varsta : 32
masculin

Localizare : Tulcea(satul cu semafoare)
Stare de spirit : punk

Sus In jos

GreenDay Romania forum meeting...Constanta members... - Pagina 20 Empty Re: GreenDay Romania forum meeting...Constanta members...

Mesaj Scris de PunkRock Girl Lun Apr 12, 2010 10:37 pm

^ cand zici oficial... parca ar fi hartie semnata chiar de presedinte pt meetingul nostru... plm. e un meeting /:)
PunkRock Girl
PunkRock Girl
Whatsername
Whatsername

Numarul mesajelor : 1067
Varsta : 28
feminin

Localizare : Constanța
Joburi/Distractii : tehnologia desfacerii unei conserve fara a ma stropi de ulei
Stare de spirit : stresata

http://dashing-kiss.hi5.com

Sus In jos

GreenDay Romania forum meeting...Constanta members... - Pagina 20 Empty Re: GreenDay Romania forum meeting...Constanta members...

Mesaj Scris de bill16man Mar Apr 13, 2010 9:47 am

offf.... official nu inseamna neaparat ceva organizat pe baza unor hartii officiale.... sau chestii de genu, ci poate sa fie si un meeting organizat de admini forumului sau a cuiva din conducerea forumului... sau mna... nush cum sa iti mai explic... eu vream ca, cei de prin constanta sau de prin prejurul ei care poate sa vine duminica in constanta sa ne cunoastem sa anunte aici sa stiu si eu apoi cine vine si cine nu... ca eu vin orisicum in constanta duminica... deci mie indiferent


offf... macar ii vreunu care o inteles scopul acestui topic? GreenDay Romania forum meeting...Constanta members... - Pagina 20 942345
bill16man
bill16man
Longview
Longview

Numarul mesajelor : 256
Varsta : 32
masculin

Localizare : Tulcea(satul cu semafoare)
Stare de spirit : punk

Sus In jos

GreenDay Romania forum meeting...Constanta members... - Pagina 20 Empty Re: GreenDay Romania forum meeting...Constanta members...

Mesaj Scris de Kinkehpunk Mar Apr 13, 2010 10:09 am

aoleu terminati-o parca sunteti copii de 5 ani


bill, daca treci prin constanta iesim la o berica

mai vorbim pe mess
Kinkehpunk
Kinkehpunk
Fanatic
Fanatic

Numarul mesajelor : 657
Varsta : 31
masculin

Localizare : Constanta
Joburi/Distractii : Trupa/Bass
Stare de spirit : euforie maxima

Sus In jos

GreenDay Romania forum meeting...Constanta members... - Pagina 20 Empty Re: GreenDay Romania forum meeting...Constanta members...

Mesaj Scris de bill16man Mar Apr 13, 2010 10:35 am

aleluia un om care o inteles ideea mea GreenDay Romania forum meeting...Constanta members... - Pagina 20 942345
cu mare placere GreenDay Romania forum meeting...Constanta members... - Pagina 20 770354 daca e dami u un buzz pe mess si lasa nr de tel. GreenDay Romania forum meeting...Constanta members... - Pagina 20 556420
bill16man
bill16man
Longview
Longview

Numarul mesajelor : 256
Varsta : 32
masculin

Localizare : Tulcea(satul cu semafoare)
Stare de spirit : punk

Sus In jos

GreenDay Romania forum meeting...Constanta members... - Pagina 20 Empty Re: GreenDay Romania forum meeting...Constanta members...

Mesaj Scris de Claudiu Mar Apr 13, 2010 2:40 pm

Pt ca nu are rost sa vorbim despre acelasi lucru in 2 subiecte, am mutat mesajele in acest subiect.

@bill16man: nu trebuie sa rasfoiesti pagini ca sa ajungi aici ci sa dai un simplu click pe ultima pagina.
Claudiu
Claudiu
Administrator
Administrator

Numarul mesajelor : 4023
Varsta : 32
masculin

Localizare : Rasnov/Brasov
Joburi/Distractii : Fotografia, Chitara

http://www.clauside.info

Sus In jos

GreenDay Romania forum meeting...Constanta members... - Pagina 20 Empty Re: GreenDay Romania forum meeting...Constanta members...

Mesaj Scris de mazga Mar Apr 13, 2010 3:45 pm

wow, de cand n-am mai vorbit in topicul asta GreenDay Romania forum meeting...Constanta members... - Pagina 20 698357 good shity times

zi o data si poate ma bag si eu...
mazga
mazga
Fanatic
Fanatic

Numarul mesajelor : 617
Varsta : 32
feminin

Localizare : Constanța
Joburi/Distractii : Daca nu ne certam, nu facem nimic.
Stare de spirit : Oscilantă

http://www.formspring.me/Mazga

Sus In jos

GreenDay Romania forum meeting...Constanta members... - Pagina 20 Empty Re: GreenDay Romania forum meeting...Constanta members...

Mesaj Scris de bill16man Mar Apr 13, 2010 4:02 pm

pai am zis... duminica asta care vine.... adica mai exact pe 18 aprilie
ora nush... propuneti voi(dar pana in ora 19)
bill16man
bill16man
Longview
Longview

Numarul mesajelor : 256
Varsta : 32
masculin

Localizare : Tulcea(satul cu semafoare)
Stare de spirit : punk

Sus In jos

GreenDay Romania forum meeting...Constanta members... - Pagina 20 Empty Re: GreenDay Romania forum meeting...Constanta members...

Mesaj Scris de vlad Mar Apr 13, 2010 4:10 pm

can i come?
vlad
vlad
perfectly imprefect
perfectly imprefect

Numarul mesajelor : 1834
Varsta : 30
masculin

Localizare : Iasi

Sus In jos

GreenDay Romania forum meeting...Constanta members... - Pagina 20 Empty Re: GreenDay Romania forum meeting...Constanta members...

Mesaj Scris de mazga Mar Apr 13, 2010 4:14 pm

dunno
can you?

eu cred ca sunt prin Focsani duminica, dude. dar pana la 7, poate reusesc sa vin. sper
mazga
mazga
Fanatic
Fanatic

Numarul mesajelor : 617
Varsta : 32
feminin

Localizare : Constanța
Joburi/Distractii : Daca nu ne certam, nu facem nimic.
Stare de spirit : Oscilantă

http://www.formspring.me/Mazga

Sus In jos

GreenDay Romania forum meeting...Constanta members... - Pagina 20 Empty Re: GreenDay Romania forum meeting...Constanta members...

Mesaj Scris de bill16man Mar Apr 13, 2010 4:30 pm

pai toata lumea ii invitata...
@mazga: pana la 7 nu fix la 7 GreenDay Romania forum meeting...Constanta members... - Pagina 20 942345 ca eu cred ca am microbuz ct->tl pe la 8 deci la 7 trebuie sa plec spre autogara GreenDay Romania forum meeting...Constanta members... - Pagina 20 556420
bill16man
bill16man
Longview
Longview

Numarul mesajelor : 256
Varsta : 32
masculin

Localizare : Tulcea(satul cu semafoare)
Stare de spirit : punk

Sus In jos

GreenDay Romania forum meeting...Constanta members... - Pagina 20 Empty Re: GreenDay Romania forum meeting...Constanta members...

Mesaj Scris de Kinkehpunk Mar Apr 13, 2010 8:27 pm

eu sunt liber dupa 4 ca am repetitie, cred ca pe la 4jumate ar fi perfect.
Kinkehpunk
Kinkehpunk
Fanatic
Fanatic

Numarul mesajelor : 657
Varsta : 31
masculin

Localizare : Constanta
Joburi/Distractii : Trupa/Bass
Stare de spirit : euforie maxima

Sus In jos

GreenDay Romania forum meeting...Constanta members... - Pagina 20 Empty Re: GreenDay Romania forum meeting...Constanta members...

Mesaj Scris de bill16man Mier Apr 14, 2010 12:40 pm

hmm... eu zic pe la 6 - 6:30 ca eu am degand sa ma mai plimb prin oras sa merg si la cei de la mcmusic sa probez cateva chitari si mna... o sa dureze ceva...
@Kinkehpunk: aduti si bassul cu tine GreenDay Romania forum meeting...Constanta members... - Pagina 20 38591
bill16man
bill16man
Longview
Longview

Numarul mesajelor : 256
Varsta : 32
masculin

Localizare : Tulcea(satul cu semafoare)
Stare de spirit : punk

Sus In jos

GreenDay Romania forum meeting...Constanta members... - Pagina 20 Empty Re: GreenDay Romania forum meeting...Constanta members...

Mesaj Scris de vlad Mier Apr 14, 2010 2:27 pm

eu s-ar putea sa vin de 1 mai (:
vlad
vlad
perfectly imprefect
perfectly imprefect

Numarul mesajelor : 1834
Varsta : 30
masculin

Localizare : Iasi

Sus In jos

GreenDay Romania forum meeting...Constanta members... - Pagina 20 Empty Re: GreenDay Romania forum meeting...Constanta members...

Mesaj Scris de Kinkehpunk Mier Apr 14, 2010 8:11 pm

pai oricum o sa fiu cu basu dupa mine, nu mai trec pe acasa dupa repetitie sal las


vin cu tine la mcmusic GreenDay Romania forum meeting...Constanta members... - Pagina 20 942345
Kinkehpunk
Kinkehpunk
Fanatic
Fanatic

Numarul mesajelor : 657
Varsta : 31
masculin

Localizare : Constanta
Joburi/Distractii : Trupa/Bass
Stare de spirit : euforie maxima

Sus In jos

GreenDay Romania forum meeting...Constanta members... - Pagina 20 Empty Re: GreenDay Romania forum meeting...Constanta members...

Mesaj Scris de bill16man Mier Apr 14, 2010 9:54 pm

cred ca o sa ne injure ala de acolo:)) ca cica eu o sa mai fiu cu inca 5 prieteni GreenDay Romania forum meeting...Constanta members... - Pagina 20 942345 mno... lasa ca ii bine asa:))
bill16man
bill16man
Longview
Longview

Numarul mesajelor : 256
Varsta : 32
masculin

Localizare : Tulcea(satul cu semafoare)
Stare de spirit : punk

Sus In jos

GreenDay Romania forum meeting...Constanta members... - Pagina 20 Empty Re: GreenDay Romania forum meeting...Constanta members...

Mesaj Scris de GreenDayHolic Joi Apr 15, 2010 2:13 pm

eu nu stiu dak o sa vin...ca vreau sa ma duc in vama veche sa caut cazare pentru 1 mai...deci mnoh nu stiu ...ne mai auzim oricum pe mess
GreenDayHolic
GreenDayHolic
Fan Adevarat
Fan Adevarat

Numarul mesajelor : 558
Varsta : 32
feminin

Localizare : Bucale City :))
Joburi/Distractii : Sanitara de carciuma la Niste Domni Si Fiii; Anomalii,E.M.I.L si Z.O.B
Stare de spirit : punkin` the stage out

http://punkminority.wordpress.com

Sus In jos

GreenDay Romania forum meeting...Constanta members... - Pagina 20 Empty Re: GreenDay Romania forum meeting...Constanta members...

Mesaj Scris de gdr Joi Apr 15, 2010 8:46 pm

noi vrem sa venim la vara
gdr
gdr
Fan Adevarat
Fan Adevarat

Numarul mesajelor : 403
Varsta : 32
masculin


Sus In jos

GreenDay Romania forum meeting...Constanta members... - Pagina 20 Empty Re: GreenDay Romania forum meeting...Constanta members...

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 20 din 21 Înapoi  1 ... 11 ... 19, 20, 21  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 :: General :: GDR Meeting

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum